Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Intel ve Samsung’un yeni demosu, bir PCIe 5.0 SSD kurulumunun ne kadar hızlı olacağını gösteriyor

Intel ve Samsung’un yeni demosu, bir PCIe 5.0 SSD kurulumunun ne kadar hızlı olacağını gösteriyor

PCIe 5.0 SSD’ler, Samsung ve Adata’nın yeni standardı destekleyen erken donanımları tanıtmasıyla CES 2022’den önce duyurulmaya başladı bile. Ancak bu sadece teorik değil: Intel, gerçek dünyada 13GB/sn’nin üzerindeki veri hızlarına ulaşmak için Samsung’un yeni PM1743 PCIe NVMe SSD’sini (elbette Intel’in Core i9-12900K CPU’su ile birlikte) çalışırken gösteren yeni bir demo video yayınladı.

Bunu perspektife koymak için PlayStation 5, ana satış noktalarından biri olarak bir PCIe Gen 4 SSD’yi öne sürüyor ve Sony, katı hal sürücüsündeki ultra yüksek hızların konsollarında neredeyse anında yükleme sürelerine olanak sağladığını savunuyor. o sürücü, yaklaşık 5,5 GB/sn’de veya Intel / Samsung sisteminin yönetebileceği hızların yarısından fazlasında zirveye ulaşır.

Elbette, bu tür bir veri aktarım hızı, Intel’in en yeni, en güçlü işlemcisine sahip bir donanım ve henüz piyasaya çıkmamış kurumsal düzeyde bir SSD (ve, Muhtemelen, tüketici sınıfı sürümler gelecekte bir ara raflara çıktığında oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile gelecek).

Yine de demo, PCIe 5.0 sürücüleri standart hale geldiğinde yeni nesil depolama kurulumlarının neler sunabileceğinin potansiyelini gösteren etkileyici bir demo.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.