Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Instagram veri indirme nasıl yapılır? [Veri Arşivi]

Instagram veri indirme nasıl yapılır? [Veri Arşivi]


2 milyardan fazla kullanıcısı bulunan Instagram günümüzün en popüler sosyal platformu. Instagram’da bazı basit işlemler ara menülerde yer alıyor ve bu nedenle herkes tarafından bilinmiyor. Bunlardan biri de kullanıcıların hesap hareketlerini kontrol edebildiği ve hatta verilerinin bir kopyasını indirebildiği ”Hareketlerin” sekmesi. İşte Instagram veri arşivi indirme nasıl yapılır? sorusunun cevabı!

Instagram veri arşivi indirme

Instagram kullanıcılarına verilerini kontrol etme ve yönetme konusunda tam yetki veriyor. Burada sadece birkaç adımda ulaşılabilen Hareketlerin sekmesi sayesinde platformda geçirilen süre, daha önce paylaşılan fotoğrafların ve videoların görüntülenmesi, etkileşimler, arşivlenenler ve yakında silinenler de dahil olmak üzere hesaptaki çeşitli hareketler kontrol edilebiliyor.

Bunun dışında kullanıcıların hesaplarında kontrol sağlamak için sıklıkla tercih ettiği bir diğer yöntem ise verilerin bir kopyasının indirilmesi. Bu, Instagram’dan fotoğraflarınızı, yorumlarınızı, profil bilgilerinizi ve daha fazlasını içeren bir kopyasının talep edilmesi anlamına geliyor.

Bu noktada platformun istenen dosyayı e-posta adresinize gönderdiğini ve bazı durumlarda 14 güne kadar gecikmelerin de yaşandığını belirtelim. Ancak genellikle bu süreyi bulmuyor ve veriler birkaç dakika içerisinde kullanıcı tarafına ulaşıyor.

Adım 1: Instagram uygulamasını açın ve sağ alt köşede yer alan profil resminize tıklayın.

Adım 2: Sağ üst köşede bulunan üç çizgiye tıklayın.

Adım 3: Açılan pencereden Hareketlerin sekmesine gidin.

Adım 4: Yukarıda da bahsettiğimiz gibi burası hareketlerin yönetilmesi ve kontrol edilmesi için kullanıcılara sunuluyor. Instagram’dan verilerin bir kopyasını istemek için en altta yer alan ”Bilgilerini indir” seçeneğine tıklayın.

Adım 5: Bu noktada Instagram sizden kullanıcı verilerinizi içeren dosyanın gönderilmesi için bir e-posta talep edecek. Alt kısma bunu yazın ve ”İndirme Talep Et” seçeneğine dokunun. Son olarak açılan ekrana Instagram şifrenizi girin ve ileri deyin.

Adım 6: Instagram veri indirme işlemi tamam. Instagram mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz dosyayı belirttiğiniz e-posta adresine gönderecek. Son olarak dosyanın spam klasörüne düştüğü bazı durumlar da oluyor. Bu nedenle orayı da kontrol etmenizde fayda var.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/instagram-veri-indirme-nasil-yapilir

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.