Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Instagram taslaklar nerede? Taslak görme ve silme

Instagram taslaklar nerede? Taslak görme ve silme


Instagram, 2 milyarın üzerindeki kullanıcısıyla en tanınan toplumsal medya platformlarının başında geliyor ve birçok kullanışlı fonksiyonu bünyesinde barındırıyor. Fakat kimileri gözden kaçabiliyor. Bunlardan birisi de taslak olarak kaydedilen gönderiler. Pekala Instagram taslaklar nerede? Taslak görme ve silme süreci nasıl yapılır? sorularını cevapladık!

Instagram taslaklar nerede?

Instagram, kullanıcılara taslak olarak kaydedilen gönderileri yönetme imkanı sunuyor. Birkaç adımda taslakları yeni gönderilerde olduğu üzere paylaşma, görme ve silme üzere süreçler gerçekleştirilebiliyor.

Adım 1: Instagram uygulamasını açın.

Adım 2: Sağ üst köşede yer alan ”+” simgesine dokunun.

Adım 3: , Açılan sekmede karşınıza Gönderi, Öykü ve Reels paylaşmanın yanı sıra Canlı Yayın başlat seçenekleri çıkacaktır.

Adım 4: Gönderi taslaklarınızı görebilmek için Gönderi paylaş seçeneğine tıklayın.

Adım 5: Daha evvelce kaydetmiş olduğunuz bir taslak varsa, paylaşım ekranında Taslaklar sekmesi altında sizlere gösterilecektir.

Adım 6: Burada dilerseniz, kaydetmiş olduğunuz taslağı yine paylaşabilirsiniz. Tıpkı vakitte sağ üst köşede yer alan Yönet seçeneğine tıklayarak bunları silmeniz de mümkün.

Kullanıcıların Reels ve Kıssa taslaklarını da yönetmesi mümkün. Öykü taslakları için ana sayfada sol üst köşedeki öykü paylaşma seçeneğine tıklayın. Gönderi paylaşmada olduğu üzere evvelden kaydedilmiş bir taslağınız varsa Taslaklar sekmesi altında sizlere sunulacaktır. Dilerseniz tekrar paylaşabilir ya da sağ üst köşeden Seç seçeneğine tıklayarak silebilirsiniz.

Reels taslakları için ise profilinize girerek Reels sekmesine girin. Burada daha evvelce kaydedilmiş Reels görüntülerini görebilirsiniz. Birebir formda tekrar paylaşabilir yahut dilerseniz sağ üst köşedeki Seç tabirine tıklayarak kalıcı olarak silebilirsiniz.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/instagram-taslaklar-nerede-taslak-gorme-ve-silme

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.