Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Instagram eski kullanıcı adı nasıl bulunur?

Instagram eski kullanıcı adı nasıl bulunur?


Aylık 2 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olmasıyla günümüzün en popüler sosyal medya platformu olan Instagram hayatımızın bir parçası haline geldi. Söz konusu sosyal medya olunca kullanıcı adları büyük önem arz ediyor. Birçok sosyal medya platformu ile benzer şekilde Instagram’da kullanıcı adı değiştirme seçeneğine sahip. Peki, Instagram eski kullanıcı adı bulmaya izin veriyor mu? Evet!

Instagram eski kullanıcı adı bulma

Sosyal medya devi Instagram, eski kullanıcı adını hatırlamak isteyen ya da satın aldığı hesabın önceden hangi isimle platformda yer aldığını öğrenmek isteyen kişiler için böyle bir olanak sunuyor. Bu sayede Instagram üyeleri, hangi adın kullanıldığını ve ne zaman değiştiğiyle ilgili bilgiler buluyor.

Instagram hesabınıza uygulama üzerinden giriş yapın.
Profilinizin sol üst kısmında yer alan üç çizgiye tıklayarak Hareketlerin sekmesine tıklayın.

Hareketlerin bölümünde yer alan Hesap Geçmişi sekmesine tıklayın.

Instagram’da yer alan Hesap Geçmişi kısmından hesabınızı açtığınız günden bu yana kullandığımız isimlerin hepsini görebilirsiniz. Ek olarak buradan biyografi değişiklikleri ve hesabın gizlenmesiyle ilgili bilgilere de erişebilirsiniz.

Instagram ayrıca platformun gerçek olmasına yardımcı olmak için de yüksek profilli hesapların birtakım bilgilerini de diğer üyelerine gösteriyor. Bu bilgiler arasında yüksek profilli hesabın Instagram kullanıcı adında kaç kere değişiklik yapıldığı de yer alıyor.

Fakat daha önceki kullanıcı adlarının hangileri olduğu gizlilik ve güvenlik nedeniyle diğer takipçiler tarafından görünmüyor.

Bilgilerini görmek istediğiniz hesabı incelemek için şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. Bilgilerini görmek istediğiniz hesabın profiline girin.
  2. Profilin sağ üst köşesinde yer alan üç noktaya tıklayın.
  3. Bu hesap hakkında sekmesine tıklayın.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/instagram-eski-kullanici-adi-bulma

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.