Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

İngiltere, gençlere casusluk yapmak, RAT’leri kullanarak fotoğraf çalmak için adamı hapse attı

İngiltere, gençlere casusluk yapmak, RAT’leri kullanarak fotoğraf çalmak için adamı hapse attı

Nottingham’lı bir adam, bazıları reşit olmayan düzinelerce kurbanın bilgisayarlarını ve telefonlarını hackledikten ve uzaktan erişim truva atlarını (RAT’ler) kullanarak onları gözetledikten sonra bu hafta iki yıldan fazla hapis cezasına çarptırıldı.

32 yaşındaki Robert Davies, kurbanlarını yakalamak ve cihazlarını hacklemek için sahte çevrimiçi sosyal medya profilleri ve Skype hesapları kullandı ve onlara şifreleyiciler kullanılarak gizlenmiş RAT’ler bulaştırmasına izin veren bağlantılar göndererek cihazlarını hackledi (bu, kötü amaçlı araçların kötü amaçlı yazılımdan koruma araçlarından kaçmasına yardımcı oldu) ).

İngiltere Ulusal Suç Ajansı bir basın açıklamasında, “Ardından RAT’leri cihazlarına uzaktan erişim sağlamak ve orada depoladıkları cinsel görüntüleri (çoğunlukla kadınlara ait) çalmak için kullandı.” Dedi.

“En az bir kez, yasadışı erişimini bir genç kızı web kamerası aracılığıyla gözetlemek için kullandı ve karşılaşmayı bir dizi uygunsuz görüntüye dönüştürdü.”

Ayrıca, daha önce veri ihlallerinden çalınan yaklaşık 12,5 milyar kayda erişim sağladığını iddia eden büyük bir çevrimiçi pazar olan “We Leak Info” müşterisiydi. kolluk kuvvetleri tarafından indiriliyor Ocak 2020’de.

Davies, kurbanların bilgisayarlarına ve telefonlarına erişimini, çalmak ve yetişkinlerin ve çocukların uygunsuz görüntülerinden oluşan geniş bir koleksiyon oluşturmak için kullandı (müfettişler, ele geçirilen bilgisayardaki verileri analiz ederken düzinelerce çocuk resmini ve videosunu ele geçirdi).

Davies, NCA’nın radarına ancak müfettişler, daha sonra kurbanlarının cihazlarını ele geçirmek ve uzaktan erişmek için kullandığı RAT’ler ve kriptolar da dahil olmak üzere çeşitli siber suç araçlarını çevrimiçi satın aldığını gördükten sonra ulaştı.

30 kişiyi hackleyip gözetleyene 26 ay hapis

“Davies, yalnızca bir siber suçlunun araç seti olarak tanımlanabilecek bir şey biriktirmişti,” söz konusu Andrew Shorrock, NCA Ulusal Siber Suç Birimi’nden Operasyon Müdürü.

“Bu araçları yalnızca insanların cihazlarına girmek için kullanmakla kalmıyor, onları masum kurbanlarını gözetlemek ve kendi cinsel tatmini için çıplak görüntülerini çalmak için de kullanıyordu.

“Daha da rahatsız edici olan, kurbanlarından en az birinin genç olması ve bilgisayarında çocuklara yönelik cinsel istismara ilişkin bir resim ve video koleksiyonu bulmamız.”

Davies, 24 Bilgisayar Kötüye Kullanım Yasası suçunu kabul ettikten sonra bu hafta 26 ay hapis cezasına çarptırıldı.

NCA, “Toplamda NCA görevlileri, soruşturma boyunca Davies’in 30’dan fazla kurbanını belirledi ve ziyaret etti” dedi.

Ceza, Kasım 2019 ile Ağustos 2021 arasında, neredeyse iki yıl boyunca üç kez tutuklandıktan sonra, her seferinde memurlar cihazlarından toplanan bilgileri analiz ederken ek suçlardan suçlanıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.