Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

images.tooling.report ile site resminizi mükemmel hale getirin

images.tooling.report ile site resminizi mükemmel hale getirin

Web’e bir resim koymak bir şeydir, ancak bunu iyi yapmak zordur. Doğru formatı seçmek, sıkıştırma, inç başına nokta sayısı (DPI) ve diğer yüzlerce ayar, tüm bunları kendimiz yaptığımızda kolayca unutulabilir.

Harika haber şu ki, günümüzde tüm bunları bizim yerimize yapabilecek çok sayıda araç ve hizmetimiz var. Pek de iyi olmayan haber şu ki, bolluk var. Hangi aracın veya hizmetin sizin için doğru olduğunu seçmek zor olabilir. Bu yüzden başlıyoruz görüntüler.araç.raporuüretimde görüntüleri gönderirken en önemli olduğunu düşündüğümüz şeyleri listelediğimiz ve ücretli veya ücretsiz, barındırılan veya kendi kendine barındırılan en popüler yazılım ve hizmetlerden bazılarını karşılaştırdığımız bir site.

Neden o? #

Görüntüler aktarılan bir sitenin baytlarının büyük bir bölümünü oluşturur— ve bu baytlar toplanır! Aslında, optimize edilmemiş görüntülerin bir sayfanın toplam boyutunun yaklaşık %75’i. Tüm bu boşa harcanan baytların bir bedeli vardır. Bu nedenle, milyonlarca gerçek kullanıcı oturumu üzerinde yapılan bir çalışmada, dönüşüm sağlayan sayfaların dönüşüm sağlamayan sayfalara göre %38 daha az görseli vardı. Öyleyse tüm resimlerinizi silmeli misiniz? Tabii ki değil. Ama sen meli Gönderdiğiniz görüntülerin, kullandıkları cihazdan bağımsız olarak tüm kullanıcılar için optimize edildiğinden emin olun.

Nedir? #

Optimize edilmiş görüntüler sunmak, “Web için Kaydet”i tıklamaktan daha fazlasıdır. Bu nedenle images.tooling.report çok çeşitli özellikleri kontrol eder. Farklı araç ve hizmetlerin ne kadar sıkıştırma sağladığı ve uzun ömürlü önbellek başlıkları gibi ağ optimizasyonları gibi temel konuları ele alıyoruz.

Yine de burada durmuyoruz. desteği gibi daha gelişmiş seçenekleri araştırdık. Save-Data, ECTve diğeri müşteri ipuçları, görüntüleri tekrar tekrar sıkıştırmak için veri modellerini kullanabilen otomatik psiko-görsel analiz aramak, gözlerimizin algılama biçimini değiştirmeden en az bayt alan sürümü bulmak için. Kabloyu göndermeden önce resimlerinizdeki görsel olmayan her biti sıkıştırıyor musunuz?

Tabii ki, her site bir kar tanesidir; hiçbir araç veya hizmet, kesinlikle aradığımız her şeyi yapmadı. Bu bekleniyor! Bu yüzden test ettiklerimizi farklı kategorilere ayırdık. İçerik Dağıtım Ağlarını (CDN’ler), kendi kendine barındırılan projeleri, İçerik Yönetim Sistemi (CMS) eklentilerini ve site oluşturucuları ele alıyoruz. Bunlar, farklı seçenekleri karşılaştırmayı daha alakalı hale getirmeye çalışmak için gerçekten var olan oldukça gevşek tanımlardır:

  • İYS eklentileri WordPress gibi platformlarda geliştirme için kolay bir seçenek olan paketlerdir.
  • Site oluşturucular web sitenizi oluşturmak için kullanabileceğiniz bir dizi farklı hizmeti karşılaştırın.
  • kendi kendine barındırılan bir git projesini klonlamakta veya üretimde kendi Docker imajını çalıştırmakta rahat olan geliştiriciler içindir.
  • CDN’ler biraz daha karmaşıktır. Bunlardan bazıları vardır Geleneksel anlamda CDN’ler, ancak diğerleri, görüntülerinizi uçta proxy yapan veya barındıran hizmetlerdir.

Her zaman herkes için her şey olamazsınız, ancak testlere ve değerlendirilen özelliklere göz atmalı ve görüntü iyileştiricinizin ne durumda olduğunu görmelisiniz! Peki ya bugün görüntü optimizasyonu için bir şeyler yapmıyorsanız? O halde, resim araçlarına göz atmak ve halihazırda sitenizi kullanan kişilere ne gibi avantajlar sağlayabileceğinizi görmek için harika bir zaman.

Sıradaki ne? #

Bir görsel aracını veya hizmetini kaçırdığımızı düşünüyor musunuz? Bilmemize izin ver! Hem araçlar ve hizmetler hem de testlerin kendisi yaşayan, güncellenen bir şeydir. Sevkiyat resimlerinde son teknolojiyi kontrol etmek için hızlı bir yere ihtiyacınız olduğunda, ilk durağınızın şu olduğundan emin olun: görüntüler.araç.raporu.

Kahraman resmi ile Michael Maasen Unsplash’ta.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.