Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Huawei’nin P50 Cebi, bu ay piyasaya sürülen şık bir kapaklı katlanabilir

Huawei’nin P50 Cebi, bu ay piyasaya sürülen şık bir kapaklı katlanabilir

Şirketin resmi Weibo hesabındaki bir gönderiye göre Huawei, bu ayın sonlarında Huawei P50 Pocket adlı yeni bir katlanabilir telefonu duyurmaya hazırlanıyor. Tablet boyutundaki bir cihazdan akıllı telefona katlanan önceki Mate X katlanabilir modellerinden farklı olarak, P50 Pocket, bir akıllı telefon boyutuna katlanabilen kapaklı bir tasarıma sahip. Samsung’un Z Flip cihazlarına veya Motorola Razr’a benzer bir tasarım.

A Harper’s Bazaar Çin Weibo’da yayınlanan P50 Pocket’in fotoğraf çekimi, şık, küçük bir katlanabilir gibi görünmesini sağlıyor. Huawei P50’ye benzer bir çift halkalı kamera çıkıntısına sahip gibi görünüyor, ancak alt halkası, bildirimleri gösterebilen veya kamera vizörü olarak çalışabilen küçük bir harici ekran olarak çalışacak şekilde yeniden tasarlandı. Engadget Çin Telefonun güvenlik için yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüne sahip olduğunu ve mevcut renklerin gümüş ve altın olduğunu belirtiyor.

Resim: Harper’s Bazaar Çin

Resim: Harper’s Bazaar Çin

Resim: Harper’s Bazaar Çin

Resim: Harper’s Bazaar Çin

Huawei, elbette katlanabilir cihazlara yabancı değil ve daha önce Mate X, Mate XS ve Mate X2’yi piyasaya sürmüştü. Ancak bunlar, bazılarının bir sosisli çörekle karşılaştırdığı katlanır bir form faktörü kullanır. Buna karşılık, yeni P50 Pocket, hamburger tarzı bir tasarım olarak adlandırılan şeyi kullanıyor gibi görünüyor.

Huawei’nin gönderisi yalnızca bir Çin lansmanından bahsediyor ve P50 Pocket’in küresel bir sürüm görüp göremeyeceği veya ne zaman geleceği belli değil. Yine de biraz bekleyebiliriz. Huawei, Temmuz ayında piyasaya sürülmesinin ardından en son amiral gemisi akıllı telefonu P50’yi henüz Çin dışında piyasaya sürmedi ve şirket, hem donanım bileşenlerini tedarik etme yeteneğini sınırlayan hem de Google’ın uygulamalarını önceden yükleyemediği anlamına gelen ABD yaptırımlarına tabi olmaya devam ediyor. telefonlarında hizmet veriyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.