Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

HTML5Rocks’a veda

HTML5Rocks’a veda

10 yıl ve 100 milyon sayfa görüntülemeden sonra bu işlemek HTML5Rocks içeriğinin üzerinde tutulan evlere geçişimizi tamamlar. geliştirici.chrome.com ve web.dev. Sanki bir devrin sonu gibi.

HTML5Rocks’ın kuruluşunda bulundum. Hizmet altyapısını oluştururken (birkaç kez) ve WebSQL ve AppCache’in izlenecek yollarından, IndexedDB gibi yeni API’lerin ilk tanıtımlarına ve Tarayıcının Nasıl Çalıştığına ilişkin açıklayıcılara kadar pek çok içeriği oluştururken çok eğlendik.

En popüler makalemiz CORS (Çapraz Kaynak Paylaşımı), ardından dosyaları sürükleyip bırakmak ve ardından getUserMedia ve WebRTC’ye ilk girişlerden biri hakkındaydı. Temel “basit” görevlerin popülaritesini yeni ve parlak yeteneklerle karşılaştırmak, bugün geliştiricileri 2012’de olduğu kadar etkileyen bir şeydir.

En çok özleyeceğim şeylerden biri, site etrafında gelişen topluluktur. HTML5Rocks, etrafında büyük bir topluluk oluşturmayı başaran, oluşturulmasına yardım ettiğim ilk halka açık siteydi. Geliştiricilerden geri bildirim almanın en hızlı yollarından biriydi ve doğrudan tarayıcı mühendisliği ekiplerine geri beslenebiliyordu. Ancak son birkaç yılda önceliklerimiz değiştikçe “HTML5”, “HTML” oldu ve yavaş yavaş yeni içerik oluşturmayı ve sitede toplulukla etkileşim kurmayı bıraktık. Ekibimizin kurucuları ilerledikçe, siteyi dağıtabilecek tek kişi ben kaldım ve bu nedenle, hem içeriği hem de altyapıyı destekleyen özel bir ekibe sahip kalıcı bir evimiz olmasını sağlamanın zamanının geldiğini hissettim.

Bu geçişle birlikte içeriği korumak (hala değerlidir), ancak daha da önemlisi gelen bağlantıları korumak bizim için önemliydi. İnsanlar içeriğimizi izleyicileriyle paylaşacak kadar ilginç buldular, bu nedenle bize duyulan güveni sürdürmek ve tüm bağlantıların yine de içeriğe çözümlenmesini sağlamak istiyorum. Herhangi bir içerikle ilgili bir sorun görürseniz, bize ulaşın ve web.dev’de bir sorun bildirin veya geliştirici.chrome.com izleyicileri yayınlayın.

Site için içerik yazan herkese, içeriği her yerde okunabilecek şekilde çevirenlere ve siteyi web’deki yenilikleri öğrenip gidilecek yer haline getiren tüm okuyuculara ve yorum yapanlara teşekkür ederiz.

HTMLLivingStandardRocks.com’a kaydolmaya gidiyorum…

♥️ Paul


fotoğrafı çeken Oliver paskalya Açık Unsplash

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.