Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Hız Aletleri Hakkında Nasıl Düşünülür?

Hız Aletleri Hakkında Nasıl Düşünülür?

Google, performans verileri ve performans araçları hakkında pek çok kılavuz yayınladı. Bu bilgi grafiğinin amacı, geliştiricilerin ve pazarlamacıların performans hakkında nasıl düşüneceklerini anlamalarına ve Google’ın tüm performans aracı tekliflerinde gezinmelerine yardımcı olmak için bu kılavuzu bir araya getirmektir.

PDF sürümünü indirin

Performansla ilgili yaygın mitler #

Efsane 1 #

Kullanıcı deneyimi tek bir metrik ile yakalanabilir.

İyi bir kullanıcı deneyimi, zamanın tek bir noktasında yakalanmaz. Kullanıcılarınızın yolculuğundaki bir dizi önemli dönüm noktasından oluşur. Farklı metrikleri anlayın ve kullanıcılarınızın deneyimi için önemli olanları takip edin.

Efsane 2 #

Kullanıcı deneyimi, tek bir “temsili kullanıcı” ile yakalanabilir.
Gerçek dünya performansı, kullanıcıların cihazlarındaki, ağ bağlantılarındaki ve diğer faktörlerdeki farklılıklar nedeniyle oldukça değişkendir. Bu tür farklı koşulların çeşitliliğini test etmek için laboratuvarınızı ve geliştirme ortamınızı kalibre edin. Cihaz türü (ör. mobil ve masaüstü), ağ bağlantıları (ör. 3G veya 4G) ve diğer temel değişkenler için test parametreleri seçimini bildirmek üzere saha verilerini kullanın.

Efsane 3 #

Web sitem benim için hızlı yükleniyor, dolayısıyla kullanıcılarım için de hızlı yüklenmesi gerekiyor.
Geliştiricilerin yükleme performansını test ettiği cihazlar ve ağlar, genellikle kullanıcılarınızın gerçekte deneyimlediğinden çok daha hızlıdır. Kullanıcılarınızın hangi cihazları ve ağları kullandığını anlamak için saha verilerini kullanın ve performansı test ederken bu koşulları uygun şekilde yansıtın.

Laboratuvar ve saha verilerini anlama #

laboratuvar verileri #

Laboratuvar verileri, önceden tanımlanmış cihaz ve ağ ayarları ile kontrollü bir ortamda toplanan performans verileridir. Bu, performans sorunlarını tanımlamaya, yalıtmaya ve düzeltmeye yardımcı olmak için tekrarlanabilir sonuçlar ve hata ayıklama yetenekleri sunar.

Yapmak

Güçlü #

  • Performans sorunlarını gidermek için kullanışlıdır
  • Kullanıcı deneyiminde uçtan uca ve derin görünürlük
  • Tekrarlanabilir test ve hata ayıklama ortamı

yapma

sınırlamalar #

  • Gerçek dünyadaki darboğazları yakalayamayabilir
  • Gerçek dünya sayfa KPI’ları ile ilişkilendirilemez

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.