Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

HGO Nedir? HGO Hakkında Merak Edilenler

HGO Nedir? HGO Hakkında Merak Edilenler

Reddit dünyanın en ünlü internet sitelerinden birisidir. İçinde kaybolabileceğiniz kadar fazla içeriğe sahip olan Reddit bir sosyal medya platformu olarak kullanılmaktadır. Dünya çapında kullanılabildiği için burada mutlaka kendinize ait bir şeyler bulabiliyorsunuz. Bu yönüyle de bir sosyal medya platformundan çok daha fazlası olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Reddit kullanıcılarının ve internette eğlenceli zaman geçirmek isteyenlerin en çok karşılaştıkları kavramlardan birisi HGO olmaktadır. HGO nedir diye merak edenler yoğun bir araştırmaya girişmekte, bu sosyal medya platformuyla HGO alakasını merak etmektedirler.

Öncelikle HGO bir kısaltmadır. Açılımı Her Şey Çok Güzel Olacak’tır. Reddit Türkiye’nin aktif olmasıyla birlikte internet kullanıcılarının girip takılabileceği çok sayıda Reddit grubu oluşmuştur ve HGO, Reddit Türkiye’nin en özgürlükçü mizah gruplarından birisidir.

HGO grubunda yazı ve fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. İnsanlarla etkileşime geçebilirsiniz. Zaten hem Reddit’in hem HGO’nun oluşum sebebi insanların etkileşim ihtiyacına cevap vermektir. Artık günümüzde insanlar hemen her şey için interneti kullanmaya başlamışlar, en temel ihtiyaçlarında en ütopik taleplerine kadar her şeyi önce internette arama yoluna gitmişlerdir. Sosyal bir çevre edinmek, duygu ve düşüncelerini ifade etmek, yeni insanlar tanımak, yeni fikirler görmek, yeni bilgiler öğrenmek de bu arayışlar arasındadır. HGO Reddit Türkiye içinde özgün bir grup olarak tam da aradığınız sosyalleşmeye olanak vermektedir.

HGO Nasıl Kullanılır?

HGO grubunda her türlü yazı ve fotoğrafınızı paylaşabilirsiniz. İnsanlarla etkileşime geçmek için paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Görüş alabilir, görüş almak için anket paylaşımı yapabilirsiniz. Üstelik HGO son derece kullanıcı dostu ve burada dolaşmak, paylaşım yapmak çok kolaydır.

Reddit toplulukları arasında en seçkinlerinden birisi olan HGO’yu kullanmak son derece kolaydır. Reddit Türkiye internet sitesini açıp hemen grubu kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk kez Reddit kullanıyorsanız biraz kafa karıştırıcı gelebilse de kısa sürede çözeceğinizden emin olabilirsiniz. Subreddit olarak adlandırılan alt başlıklar ve bu alt başlıkların altında paylaşımlar yer almaktadır. Paylaşımları dilediğiniz gibi okuyabilirsiniz.

Her ne kadar HGO üzerinden paylaşımları okuyabilseniz de paylaşım yapmak için üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak Reddit üyesi olabilirsiniz. Ana sayfa üzerinden istenen alanları doldurarak ya da uygulamaları üzerinden üye olabilirsiniz.

Bütün sosyal medya platformlarının ve web sitelerinin olduğu gibi HGO grubunun da birtakım kuralları vardır. Ancak bunlar daha çok Reddit platformunun kurallarıdır. Buna göre üye olur olmaz paylaşım yapamıyorsunuz. Çünkü paylaşılan içerik direkt olarak diğer kullanıcılar tarafından görülüyor.

Her Şey Çok Güzel Olacak grubunda paylaşım yapabilmek için hesabınız otuz günlük olmalıdır. Bu süre zarfında aktif bir kullanıcı profili çizmeniz, karma puanlar toplayıp minimum seviyede olmanız gerekmektedir. Paylaşım yapmaya başladıkça ve paylaşımlarınız beğeni aldıkça da karma puanlarınız artış gösterecektir. Gerekli üyelik süreci sonrasında grup üzerinde rahatlıkla paylaşım yapabilirsiniz. Yazı ve resim içeriğine sahip her türlü paylaşımda bulunabilir, anketler düzenleyebilirsiniz.

HGO Kuralları Nelerdir?

Reddit toplulukları arasında özgürlüğün en çok olduğu gruplardan birisi HGO’dur. İstediğiniz zaman HGO’da takılabilirsiniz. Dost canlısı bir kitleyle eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Paylaşımlara yorum yapabilir, paylaşımları beğenip beğenmediğinizi oylayabilirsiniz.

HGO grubunun moderatörleri HGO kurallarını sayfalarında belirtmişlerdir. Burada konuşabilecekleriniz, konuşamayacaklarınız, paylaşabilecekleriniz, paylaşamayacaklarınız ve daha pek çok konuya dair bilgi vardır. Fakat genel mantık kuralsızlıktır. Hakaret etmediğiniz, nefret suçunda bulunmadığınız ve alakasız alakasız ardı ardına post atmadığınız taktirde Her Şey Çok Güzel Olacak topluluğu içinde yer alabilir, eğlenceli ve keyif dolu zaman geçirebilirsiniz.

Reddit HGO’ya katılmak ya da takılmak için https://www.reddit.com/r/herseycokguzelolacak tıklayınız

Barbara Palvin

Barbara Palvin

Flood Profesör
8 Ekim 1993 Budapeşte Macaristan'da doğdum. Erken yaşlarda şarkı söylemeyi ve futbol hobilerim arasındadır. İlk olarak 2016 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yer aldım. 2019'da Victoria's Secret Meleği oldum. Aynı zamanda bir Armani Güzellik elçisiyim. 2006 yılında, 13 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedildim. İlk fotoğraf çekimi o yıl "Sport Magazine İllustrated" için olmuştu. Hemen arkasından Asya'ya taşınıp modellik kariyerini orada devam ettim. O zamandan beri L'Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine'in kapaklarında yer aldım, Armani Exchange, H&M, Victoria's Secret, Pull and Bear ve Mavi gibi markalar için modellik yaptım. Şubat 2012'de ise L'Oreal Paris'in elçisi odum. İlk defile tecrübem ise Şubat 2010'da Milan Moda Haftası (Milan Fashion Week)'te Prada içindi. Ayrıca Louis Vuitton, Miu Miu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro gibi markaların defilelerine çıktım, 2011 yılında Chanel'in sonbahar öncesi defilesinin açılışında bulundum. models.com'un Top 50 Models Women anketinde 40. seçildim, çoğunlukla Rus model Natalia Vodianova ile karşılaştırıldım. İngiliz Vogue editörü Miranda Almond benim için "Onu seçtik çünkü o kesinlikle ince bir güzelliğe sahip, genç Brooke Shields ve Natalia Vodianova arasında bir görüntüsü var." demişti. Oyunculuk kariyerimde, 2014 yapımı Herkül filminde mitolojik kraliçe Antimache olarak rol aldım, 2021 yılında ise henüz vizyona girmemiş Tyger Tyger filminde Eggzema olarak rol aldım.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.