Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

HGO Nasıl Kullanılır ve Nasıl Katılınır?

HGO Nasıl Kullanılır ve Nasıl Katılınır?

HGO internette çeşitli platformlarda karşımıza çıkan bir kavramdır. En temelinde bir kısaltma olan HGO’nun açılımı Her Şey Çok Güzel Olacak olup bu, Reddit platformunda bir grubun adıdır. Bilindiği gibi Reddit tüm dünyada kullanılan bir sosyal medya platformudur. Ancak alışılmış sosyal medya platformlarından farklıdır. Bu yönüyle Reddit’e daha çok bir sosyal medya, bir haber ve tartışma platformu demek daha doğrudur.

Reddit platformunu öne çıkaran en temel husus, bütün içeriklerin kullanıcılarca üretilmesidir. Paylaşımlar tamamen kullanıcılarca yapılmakta, editörler kontrol edebilse de paylaşım ve içerikler kullanıcılara ait olmaktadır.

Reddit’in öne çıkan özelliklerinden birisi de kullanıcıların diğer kullanıcıların yaptığı paylaşımları oylayabiliyor olmasıdır. Dolayısıyla yapacağınız paylaşımla büyük takdir de toplayabilirsiniz okların hedefi de olabilirsiniz. Siteye üye olmadan paylaşımları görüp okuyabilirsiniz. Fakat üye olmadan herhangi bir paylaşım yapamazsınız. Bütün bunlar HGO topluluğu için de geçerli olup kullanım detayları genel Reddit kurallarıyla aynıdır.

HGO’ya Nasıl Katılınır?

Reddit toplulukları arasında yer alan HGO kendini Reddit Türkiye’deki en özgürlükçü mizah grubu olarak tanımlamaktadır. Grupta yazı ve fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. İnsanlarla etkileşime geçebilir, görüşlerini almak için anketler açabilirsiniz.

HGO tamamen asrımızın nimeti olan internetten daha fazla yararlanabilme amacıyla oluşturulmuştur. Çünkü günümüzde internet hemen herkes tarafından çok yoğun kullanılmakta, özellikle ülkemizde insanlar günlerinin büyük kısmını internette geçirmektedir. Bu nedenle sosyal çevrelerini de burada oluşturmakta, insanlarla etkileşime burada girmekte, fikirlerini, duygularını, düşüncelerini, eleştirilerini burada dile getirmektedirler. HGO da bütün bunlara olanak vererek insanlara internette diledikleri gibi zaman geçirme fırsatı sağlamaktadır.

HGO grubunda zaman zaman yarışmalar da düzenleniyor ve yarışmalarda sponsorlar yer alabiliyor. Sponsorlar desteğiyle para ve benzeri çeşitli ödüller de dağıtılabiliyor. Dolayısıyla HGO’da her zaman takılabiliyor, geniş bir kitle arasında eğlenceli zaman geçirebiliyorsunuz. Sürekli güncellenen, bin bir türlü konuda paylaşımların bulunduğu gruba siz de üye olarak ilave olabiliyorsunuz.

HGO’da Paylaşım Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Her şey güzel olacak topluluğu grup kurallarını maddeler halinde sıralamıştır. Burada kural olarak yer alan bilgilerden bazıları şunlardır:

 • Kediler ile uğraşmayın.
 • Ciğeryemem hakkında konuşmayın.
 • Ciğeryemem hakkında konuşmayın!
 • Biz anonimiz.
 • Biz HGOyuz.
 • Affetmeyiz, unutmayız.
 • Anonimler duygusuz canavarlar olabilir.
 • Postlarla alakalı kural yok.
 • Aynı şekilde moderatörler hakkında da kural yok.
 • Femboylar sizin özel ordunuz değil.
 • Bilimsel tartışmaları ne kadar severseniz sevin internette kimse ile bilim tartışılmaz. Anne babanız gibi sizle alay ederler.
 • Dediğiniz her şey size karşı kullanılacaktır.
 • Dediğiniz her şey demediğiniz şeylere dönüştürülecektir.
 • Trollerle kavga etme. Bu onlar kazandı demektir.
 • Ne kadar fazla denersen o kadar sert düşersin
 • Çok büyük oranlarda kaybedersen, bu kayıp galibiyete dönüşebilir.
 • Her galibiyet illa ki mağlubiyete dönüşecektir.
 • Adı olan her şeyden nefret edilebilir.
 • Nefret ettiğin şey nefretin ölçüsünde güçlenir.
 • Hiçbir şey ciddiye alınmaz.
 • Caps Lock kullanınca havalı olmazsınız.
 • Floodlar veya orijinal içerikler sadece birkaç saniye için orijinaldir. Paylaşılmaya başlandıkları anda orijinalliklerini yitirirler.

HGO kuralları sadece bunlardan ibaret değil. Daha başkaları da var. Fakat en temel mantık kuralsızlık olup nefret suçu işlemediğiniz, Atatürk’e hakaret etmediğiniz taktirde toplulukta kalabilirsiniz. Ayrıca toksik olarak tabir edilen spam ve zehirli gönderiler perma ile cezalandırılabilir toksik Redditörler spam post atanlar, her önüne gelene küfredenler, sürekli küfür içerikli yorum yapanlar, her paylaşım altına birilerini sebepsizce etiketleyenler olmaktadır. Bunlar toplulukta bir süre izlenmekte ve sonrasında çıkarılmaktadır.

https://www.reddit.com/r/herseycokguzelolacak

Barbara Palvin

Barbara Palvin

Flood Profesör
8 Ekim 1993 Budapeşte Macaristan'da doğdum. Erken yaşlarda şarkı söylemeyi ve futbol hobilerim arasındadır. İlk olarak 2016 yılında Sports Illustrated Swimsuit Issue dergisinde yer aldım. 2019'da Victoria's Secret Meleği oldum. Aynı zamanda bir Armani Güzellik elçisiyim. 2006 yılında, 13 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedildim. İlk fotoğraf çekimi o yıl "Sport Magazine İllustrated" için olmuştu. Hemen arkasından Asya'ya taşınıp modellik kariyerini orada devam ettim. O zamandan beri L'Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine'in kapaklarında yer aldım, Armani Exchange, H&M, Victoria's Secret, Pull and Bear ve Mavi gibi markalar için modellik yaptım. Şubat 2012'de ise L'Oreal Paris'in elçisi odum. İlk defile tecrübem ise Şubat 2010'da Milan Moda Haftası (Milan Fashion Week)'te Prada içindi. Ayrıca Louis Vuitton, Miu Miu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro gibi markaların defilelerine çıktım, 2011 yılında Chanel'in sonbahar öncesi defilesinin açılışında bulundum. models.com'un Top 50 Models Women anketinde 40. seçildim, çoğunlukla Rus model Natalia Vodianova ile karşılaştırıldım. İngiliz Vogue editörü Miranda Almond benim için "Onu seçtik çünkü o kesinlikle ince bir güzelliğe sahip, genç Brooke Shields ve Natalia Vodianova arasında bir görüntüsü var." demişti. Oyunculuk kariyerimde, 2014 yapımı Herkül filminde mitolojik kraliçe Antimache olarak rol aldım, 2021 yılında ise henüz vizyona girmemiş Tyger Tyger filminde Eggzema olarak rol aldım.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.