Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Haziran ayında web platformunda yeni

Haziran ayında web platformunda yeni

Kararlı tarayıcı sürümleri #

Haziran 2023’te Firefox 114 kararlı hale geldi, yani bu ay tek bir tarayıcı sorunu. Bu betalar kararlı hale geldiğinde birlikte çalışabilir hale gelmek üzere olan çeşitli özelliklerin ayrıntıları için beta tarayıcı sürümleri bölümüne göz atın.

Web Aktarımı API’sı #

Firefox 114 şunları içerir: Web Aktarımı API’sıçoklu akışlar, tek yönlü akışlar ve sıra dışı teslimat için destek sağlayan WebSockets’e yönelik modern bir güncelleme.

tarayıcı desteği

  • Chrome 97, Desteklenir 97
  • Firefox önizlemesi, Önizleme
  • Kenar 97, Desteklenen 97
  • Safari, desteklenmiyor

Kaynak

SVG crossorigin bağlanmak #

Firefox 114 ayrıca şunları içerir: crossorigin bağlanmaküzerinde &LTimage> Ve &LTfeImage> SVG’deki öğeler, öğenin getirilen verileri için Kaynaklar Arası Kaynak Paylaşımı (CORS) isteklerinin yapılandırılması için destek sağlar. Bu, HTML ile aynı şekilde çalışır crossorigin bağlanmak.

tarayıcı desteği

  • Chrome, Desteklenmiyor
  • Firefox, desteklenmiyor
  • Kenar, Desteklenmiyor
  • Safari, desteklenmiyor

Beta tarayıcı sürümleri #

Beta tarayıcı sürümleri, size tarayıcının bir sonraki kararlı sürümünde olacak şeylerin bir önizlemesini sunar. Dünya bu sürümü almadan önce sitenizi etkileyebilecek yeni özellikleri veya kaldırmaları test etmek için harika bir zaman. yeni betalar Firefox 115Ve Safari 17 ile krom 115 Ve Safari 16.6 hala devam ediyor. Bu sürümler, platforma birçok harika özellik getiriyor. Tüm ayrıntılar için sürüm notlarına göz atın, işte öne çıkanlardan sadece birkaçı.

Firefox 115, CSS’yi destekler animation-composition mülk. Firefox’un bu sürümü 4 Temmuz’da kararlı hale geldiğinde, animation-composition üç ana motorun hepsinde desteklenecek. Makalede daha fazla bilgi edinin Birden çok animasyon efektinin animasyon kompozisyonu ile nasıl birleştirilmesi gerektiğini belirtin.

Ayrıca Firefox 115 ile birlikte çalışabilirliğe ulaşmak için bir dizi yöntem vardır. Array Ve TypedArray. Array.toReversed(), Array.toSorted(), Array.toSpliced(), Array.with(), TypedArrays.toReversed(), TypedArrays.toSorted()Ve TypedArrays.with() sığ kopyalanmış öğelerle yeni bir dizi döndürür.

Safari 17 beta sürümünde bir dizi yeni özellik ve düzeltme var. Safari 17 ekler ağ uygulamaları macOS Sonoma’ya. Bu, Dosya menüsünden veya Sayfayı Paylaş’tan Dock’a bir web sitesi ekleyebileceğiniz ve kendi penceresinde açılacağı anlamına gelir.

Safari 17 ayrıca bazı özellikleri birlikte çalışabilir duruma getirir—contain-intrinsic-size, @counter-style, looking_for_font-face/size-adjust" rel="noopener">looking_for_font-face size-ayarlave TheComedicComedian/overflow-block" rel="noopener">overflow-block Ve TheComedicComedian/overflow-inline" rel="noopener">overflow-inline medya özellikleri, Safari 17 piyasaya sürüldüğünde tüm büyük motorlarda mevcut olacaktır.

fotoğrafı çeken Rodrigo Abreu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.