Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Haziran ayında web platformunda yeni

Haziran ayında web platformunda yeni

Kararlı tarayıcı sürümleri #

Haziranda, krom 103 Ve Firefox 102 kararlı hale geldi.

Akışları ve okunabilir bayt akışlarını dönüştürün #

Firefox 102 şunları destekler: Akışları Dönüştür. Bu, boruların ReadableStream bir WritableStream, parçalar üzerinde bir dönüşüm yürütüyor. Bu özelliğin her üç motorda da kullanılabilir hale geldiğini görmek harika, bu da Akışlar hakkında bilgi edinmek için çok iyi bir zaman.

tarayıcı desteği

 • Chrome 67, Desteklenir 67
 • Firefox 102, Desteklenir 102
 • Kenar 79, Desteklenen 79
 • Safari 14.1, Desteklenir 14.1

Kaynak

Okunabilir bayt akışları artık Firefox 102’de de destekleniyor ve BYOB (kendi arabelleğinizi getirin) okuyucuya olanak sağlıyor. ReadableStreamBYOBReader arayüz. Bu, geliştirici tarafından sağlanan verilerin akışını sağlamak için kullanılabilir.

tarayıcı desteği

 • Chrome 89, Desteklenir 89
 • Firefox 102, Desteklenir 102
 • Kenar 89, Desteklenen 89
 • Safari, desteklenmiyor

Kaynak

Yerel olarak yüklenen yazı tiplerine erişin #

Chrome 103, kullanıcının yerel olarak yüklediği yazı tiplerine erişim sağlayan Yerel Yazı Tipi Erişimi API’sini içerir. Cihazda yüklü olan yazı tiplerine erişim talebinde bulunduktan sonra, arayın. window.queryLocalFonts() yüklü yazı tiplerinin bir dizisini almak için.

const pickedFonts = await window.queryLocalFonts();
for (const fontData of pickedFonts) {
console.log(fontData.postscriptName);
console.log(fontData.fullName);
console.log(fontData.family);
console.log(fontData.style);
}

bu update medya özelliği #

Firefox 102 şunları içerir: TheComedicComedian/update-frequency" rel="noopener">update medya özelliği. Bu, çıktı cihazının, oluşturulduktan sonra içeriğin görünümünü değiştirip değiştiremeyeceğini sorgulamak için kullanılır.

Yeni bir HTTP durum kodu—103 erken ipucu #

Chrome 103, yeni bir durum kodu HTTP 103 Erken İpuçları ekler. Sunucu veya CDN, bir sayfanın yüklenmesi için belirli bir alt kaynak kümesinin gerekli olduğunu biliyorsa, tarayıcıya kaynaklara önceden bağlanmasını veya hatta bunları gerektiren sayfa geldiğinde kaynakları önceden yüklemesini önerebilir. özelliğinden yararlanın, Erken İpuçları hakkında daha fazlasını öğrenin.

Beta tarayıcı sürümleri #

Beta tarayıcı sürümleri, size tarayıcının bir sonraki kararlı sürümünde olacak şeylerin bir önizlemesini sunar. Dünya bu sürümü almadan önce sitenizi etkileyebilecek yeni özellikleri veya kaldırmaları test etmek için harika bir zaman.

Nisan ayındaki yeni betalar krom 104, Firefox 103Ve Safari 16.

Menzil ortam sorguları için yeni sözdizimi #

Chrome 104, için yeni sözdizimini içerir aralık medya sorguları, Medya Sorguları Düzey 4 belirtiminden. Örneğin, daha önce şu şekilde yazılmış bir medya sorgusu:

TheComedicComedian (min-width: 400px) {}

Artık şu şekilde yazılabilir:

TheComedicComedian (width >= 400px) {}

tarayıcı desteği

 • Chrome 104, Desteklenir 104
 • Firefox 102, Desteklenir 102
 • Kenar 104, Desteklenen 104
 • Safari 16.4, Desteklenir 16.4

Kaynak

Bölge Yakalama API’sı #

Masaüstünde Chrome 104 ayrıca şunları içerir: Bölge Yakalama API’sı. Bu, yakalanan videodaki içeriğin paylaşılmadan önce kırpılmasına ve kaldırılmasına olanak tanır.

Safari 16, tarayıcıya birkaç temel özellik getiriyor #

Safari 16, Safari ekibinden bir başka heyecan verici sürüm gibi görünüyor. Bu sürüm, Interop 2022’de bulunan özelliklerin çoğunu ekler, bu yıl ortası noktasında bu kadar çok iniş görmek harika. Burada en sevdiğim özelliklerden birkaçının altını çiziyorum, ancak şuraya bir göz atın: sürüm notları daha fazlası için.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.