Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Hareketli GIF resimlerinin yüklenmesi

Hareketli GIF resimlerinin yüklenmesi


Hareketli GIF,GIF player’ı WordPress web sitenize yüklemek için bir tıklama eklemek ister misiniz? Hareketli GIF resimlerinin yüklenmesi, sayfa hızını ve kullanıcı deneyimini etkileyen daha uzun sürer. Bu yüzden birçok popüler blog platformu , uygulamalarında GIF’leri otomatik olarak yüklemiyor. Bu makalede, WordPress’te GIF’leri yüklemek için kolayca tıklamayı nasıl ekleyebileceğinizi göstereceğiz.

WordPress’te sık sık animasyonlu GIF görüntüleri eklerseniz , bunların normal resimlerden daha büyük boyutta olduklarını zaten biliyorsunuzdur. Bu, web sitenizin hızını ve performansını etkileyen yüklerin daha uzun sürdüğü anlamına gelir .

Bazı web siteleri , WordPress’te tembel yükleme görüntüleri ile bu sorunu ele alır . Bununla birlikte, bu durum kullanıcı deneyimini hala etkilemektedir, çünkü GIF’ler kullanıcı aşağı kaydırdıkça daha uzun sürebilir.

Tumblr ve diğerleri gibi popüler platformlar, bu sorunu hafifletmek için GIF oynatıcısını yüklemek için tıklayın. Tüm çerçeveleri bir GIF animasyonuna yüklemek yerine, yalnızca animasyonun ilk karesini yüklerler. Resimdeki bir oynatma düğmesi veya GIF etiketi, kullanıcıların animasyonlu GIF’i görüntülemek için tıklayabileceğini gösterir.

Bu söylenecek olursa, WordPress web sitenizde GIF’ler için yükleme yapmak için tıkla düğmesini nasıl ekleyebileceğinize göz atalım.

WordPress’te GIF’ler için Eklenti

Yapmanız gereken ilk şey, WP GIF Player eklentisini kurmak ve etkinleştirmektir . 

Bu eklenti kutudan çıktı ve bunun için bir ayar yok.

Eylem halinde görmek için yayın düzenleme ekranına gidebilirsiniz.

Gönderi düzenleme ekranında, yayın düzenleyicinin yukarısındaki GIF ekle düğmesini göreceksiniz. Tıklandığında GIF resimlerinizi başka bir resme benzer şekilde yükleyebileceğiniz medya yükleyici açılır penceresi açılır.

Yüklendikten sonra devam etmek için Resim ekle düğmesine tıklamanız gerekir.

WP GIF oynatıcı eklentisi artık WordPress yazı editörünüzde gerekli kısa koduekleyecektir .

Artık yayınlarınızı / sayfanızı kaydedebilir ve GIF’leri harekete geçirmek için tıkladığınız tıklamaları görmek için önizleme düğmesini tıklayabilirsiniz.

Gönderinizdeki tüm GIF’lerin artık üzerinde GIF etiketli bir düğme olacak. Düğmeye tıklamak, hareketli GIF’i arka planda yükler ve görüntüler.

Bu eklentinin bir dezavantajı, sadece yükleyen yeni GIF’lerin çalışmasıdır. Normal WordPress medya yükleyici kullanılarak yüklenen GIF’ler için yüklenecek tıklamayı eklemez. Bu, daha önce yüklediğiniz tüm GIF’lerin tıklama yükleme düğmesinin olmayacağı anlamına gelir.

Bu makalenin, WordPress’te GIF oynatıcısını yüklemek için tıklamanın nasıl ekleneceğini öğrenmenize yardımcı olacağını umuyoruz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.