Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Halo Infinite, 12 oyunculu Big Team Battle çöpçatanlığı için bir düzeltme alıyor

Halo Infinite, 12 oyunculu Big Team Battle çöpçatanlığı için bir düzeltme alıyor

Büyük bir oyuna bağlanmada sorun yaşıyorsanız Halo Sonsuz Oyunun her tarafta 12 kişilik Büyük Takım Savaşı modunda bir grup arkadaşınla çok oyunculu mu? Bu umarım yakında geçmişte kalacak: geliştirici 343, yalnızca farkında olmadığını, “temel sorun için elinde bir düzeltme” olduğuna inandığını ve bunun için özel bir düzeltme yayınlayacağını söylüyor. Geliştiricileri resmi bir blog gönderisine yazarak, “Henüz bir ETA vermek için biraz erken ama lütfen hedefimizin bunu mümkün olan en kısa sürede yayınlamak olduğunu bilin” diyerek, “Bu hafta olmayacak, ancak biz Umarım çok fazla uzakta değildir ve bir çıkış tarihi görür görmez bir güncellemeyi paylaşacağız (‘sertifikayı’ temizledikten sonra göndermeye hazırız).

Halo Sonsuz yıllardır benim ve oyun arkadaşlarımın başına gelen en iyi şey. Kaç kişinin arızalı olduğu önemli değil, PC’de veya konsolda olmaları önemli değil ve bir kuruş maliyeti yok – oyunun ücretsiz platformlar arası Big Team Battle çok oyunculu modu, Tümü içimizden biri plazma patlamaları, kancalar, tırnak yiyici silah sesleri ve araç kargaşasıyla dolu destansı bir oyuna dalıyoruz.

Teorik olarak, neyse. Çoğu zaman başparmaklarımızı oynatıyoruz, bir eşleşmenin yüklenmesini bekliyoruz, yalnızca Microsoft’un sunucularının itfaiye ekibimizin birkaç üyesinin bağlantısını kendiliğinden kesmesini (hatta yasaklamasını) bekliyoruz çünkü çöpçatanlık hizmeti noktaları birleştiremiyor gibi görünüyor – ve Sihirli bir şekilde şansımız olana kadar bunu tekrar tekrar yapıyoruz. Dün akşam sonunda arkadaşlarımızdan birini ateş timi lideri yaptık ve en sonunda altı kişiyi maçlarda bir araya getirdik, ama o zaman bile sunucular bazılarımızı arkadaş yerine randolarla ayırdı. Birimiz akşam için ayrıldığında, başka bir oyuncu garip bir şekilde oyuna giremedi. Dayanışmadan ayrıldığımızda itfaiye tim liderimiz yasaklandı.

Bunun düzeltilmesi için sabırsızlanıyorum! Grubumun favori çok oyunculu oyunlarının çoğu, düzgün çalışması için tam olarak 3, 4 veya 6 oyuncu gerektiriyor, bu nedenle Halo yeni bir soluk oldu.

343 ayrıca, diğer şeylerin yanı sıra, “hile örnekleriyle ilgili bazı sorunları” ve muhtemelen “sıralı deneyimdeki ihtiyatlılığı” ele alması gereken Şubat ortasında ikinci bir yama planladığını söyledi.

Halo Sonsuz dört oyunculu ateş timleri için bazı ek çok oyunculu çalma listeleri zaten eklendi; Büyük Takım Savaşı hataları çözüldüğünde, 12 oyunculu oyunlarda da biraz daha çeşitlilik elde edebileceğimizi umuyorum.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.