Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Hacker, Binance Bridge’den 566 milyon dolar değerinde kripto çaldı


bilgisayar korsanlığı

Hackerların Binance Bridge’den 566 milyon dolar değerinde 2 milyon Binance Coin’i (BNB) çaldıkları bildirildi.

Ayrıntılar şu anda yetersiz, ancak saldırı bugün 14:30 EST’de başlamış gibi görünüyor. saldırganın cüzdanı iki işlem alma [12]her biri 1.000.000 BNB’den oluşur.

Kısa bir süre sonra, bilgisayar korsanı fonların bir kısmını çeşitli likidite havuzlarına yaymaya başladı ve BNB’yi diğer varlıklara aktarmaya çalıştı.

Binance, güvenlik olayını 18:19 EST’de kabul etti ve olayı araştırırken BNB Akıllı Zincirini duraklattı.

EST saat 19:51’de Binance CEO’su, BNB’yi saldırgana aktarmak için BSC Token Hub’da bir istismar kullanıldığını ve tüm doğrulayıcılardan Binance Akıllı Zinciri askıya almalarını istediklerini tweetledi.

“Bir çapraz zincir köprüsündeki bir istismar, BSC Token Hub, ekstra BNB ile sonuçlandı.” tweetlendi Binance CEO’su Changpeng Zhao.

“Tüm doğrulayıcılardan BSC’yi geçici olarak askıya almalarını istedik. Sorun şimdi kontrol altına alındı. Paranız güvende. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz ve buna göre daha fazla güncelleme yapacağız.”

Çalınan fonların çoğu BNB Akıllı Zincirinde kalır ve artık bilgisayar korsanı tarafından erişilemez durumda olsa da Binance, 70 milyon dolar ile 80 milyon dolar arasında zincirden çıkarıldığını tahmin ediyor.

Kripto para topluluğundaki ortaklarla birlikte çalışarak, bu zincir dışı varlıkların 7 milyon dolarlık kısmı zaten donduruldu.

Bu gelişmekte olan bir hikaye.İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.