Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Güvenlik düzeltmeleriyle birlikte Windows 11 KB5009566 güncelleştirmesi yayınlandı

Güvenlik düzeltmeleriyle birlikte Windows 11 KB5009566 güncelleştirmesi yayınlandı

Microsoft, güvenlik güncelleştirmeleri, performans iyileştirmeleri ve bilinen hatalara yönelik düzeltmeler içeren Windows 11 KB5009566 toplu güncelleştirmesini yayımladı.

KB5009566, aşağıdakileri içerdiğinden zorunlu bir toplu güncelleştirmedir. Ocak 2022 Yaması Salı güvenlik güncellemeleri önceki aylarda keşfedilen güvenlik açıkları için.

Windows 11 kullanıcıları, bugünün toplu güncelleştirmesini şuraya giderek yükleyebilir: Başlangıç > Ayarlar > Windows güncelleme ve üzerine tıklayarak ‘Güncellemeleri kontrol et.’

Windows Update'te sunulan KB5009566 güncellemesi
Windows Update’te sunulan KB5009566 güncelleştirmesi

Windows 11 kullanıcıları ayrıca KB5009566 güncellemesini şu adresten manuel olarak indirip yükleyebilir: Microsoft Güncelleme Kataloğu.

Windows 10 KB5009566 güncellemesindeki yenilikler

KB5009566 güncelleştirmesini yükledikten sonra Windows 11, yapı numarasını 22000.434 olarak değiştirecektir.

Son birkaç aydır, Microsoft’un toplu güncelleme değişiklik günlükleri, hangi hataların giderildiğine dair pek fazla bilgiye sahip değildi. Bunun nedeni tatiller olabilir ve umarım önümüzdeki aylarda daha ayrıntılı düzeltme listeleri göreceğiz.

Microsoft, güvenlikle ilgili olmayan tek düzeltmenin Japonca Giriş Yöntemi Düzenleyicileri (IME) ile ilgili bilinen bir sorun için olduğunu belirtir.

“Japonca Giriş Yöntemi Düzenleyicilerini (IME) etkileyen bilinen bir sorunu giderir. Metin girmek için Japonca IME kullandığınızda, metin bozuk görünebilir veya çok baytlı karakter kümesini (MBCS) kullanan uygulamalarda metin imleci beklenmedik şekilde hareket edebilir ,” okur KB5009566 destek bülteni.

“Bu sorun Microsoft Japonca IME’lerini ve üçüncü taraf Japonca IME’leri etkiler.”

Microsoft, bilinen bir sorunun Windows 11’i etkilemeye devam ettiğini ve görüntü düzenleme programının renkleri HDR ekranlarda doğru şekilde oluşturmamasına neden olduğunu belirtiyor.

“Windows 11’i yükledikten sonra, bazı görüntü düzenleme programları, belirli yüksek dinamik aralıklı (HDR) ekranlarda renkleri doğru şekilde oluşturamayabilir. Bu, parlak sarı veya diğer renklerde görüntülenebilen beyaz renklerde sıklıkla görülür.

Bu sorun, belirli renk işleme Win32 API’leri belirli koşullar altında beklenmeyen bilgiler veya hatalar döndürdüğünde oluşur. Tüm renk profili yönetim programları etkilenmez ve Microsoft Renk Denetim Masası da dahil olmak üzere Windows 11 Ayarları sayfasında bulunan renk profili seçeneklerinin doğru şekilde çalışması beklenir.”

Son olarak, Microsoft, Windows Güncellemelerinin gelecekteki güncellemeleri düzgün bir şekilde yüklemesini engelleyen hataları veya sorunları çözmek için hizmet yığınını güncelledi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.