Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Güncel BGY Floodları Floodlar.com Dizinin de

Güncel BGY Floodları Floodlar.com Dizinin de

BGY floodları, en iyi Bgy floodları hangisi? Kaç tane bgy floodu var? Bgy ifşa floodu Bgy grubu kapandı mı? BGY nasıl girerim? Bgy floodunu nasıl bulabilirim? Son dakika bgy floodları.

Bgy floodları nedir?” sorusu son günlerde insanların kafasına oldukça takılan bir soru. Peki BGY floodu nerden okuyabilirim? sorusunun cevabı ne? Cevabı floodun devamında;

Önce flood ne demek? Ona bakalım; Flood, sohbet odaları veya forum gibi topluluklar tarafından kullanılan internet sitelerinde normalin dışında aşırı mesaj gönderimi yapılmasıdır. Vikipedia’dır. Peki Vikipedia nedir? Cevabı haberimizde.

Vikipedia mı Wikipedia mı sorusuna merak edilen bir sorudur. Bunun cevabı Wikipedia’dır. Wikipedia, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan; özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız ve kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisidir. MediaWiki yazılımı kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli eklemeler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacağı varsayılmaktadır. Peki internet nedir? Cevabı haberimizin devamında.

İnternet, çok protokollü bir ağ olup birbirine bağlı bilgisayar ağlarının tümü olarak da tanımlanabilir. Binlerce akademik ve ticari ağ ile devlet ve serbest bilgisayar ağının birbirine bağlanmasıyla oluşmuştur. Bilgisayarlar arasında bilgi çeşitli protokollere göre paketler hâlinde transfer edilir. İnternet üzerinde elektronik posta ve birbirine bağlı sayfalar gibi çok çeşitli bilgiler ve hizmetler vardır. İnternet üzerinden oyunlar da oynanabilir. Peki internet üzerindeki oyunlar nelerdir? Cevabı haberimizin içeriğinde!

1972 yılında oluşturulan Pong, internet tarihinin ilk video oyunu olarak kaynaklarda yer alıyor. Pong’dan önce de oluşturulan oyunların varlığı olsa da Pong bir mihenk taşı olarak kabul edilmekte.

Peki BYG floodlar nerede? BGY floodu nedir? BGY kapandı mı? BGY flood ifşa?

Etiketler: BGY Floodları, bgy, flood, bgy floodu nedir, floodlar, bgy youtube kanalı, bgy reddit

 

4 Yorumlar

  1. BGY hayatımın sonuna gelmiş bulunuyoruz, ben artık bu ortamdan ve gerizekalı insanlardan çok sıkıldım. geldiğimden beri oniki sene boyunca kimseye bir zararım olmadı kendi halimde takıldım ama insanlar bıkmadan benimle uğraştı. nickimle hesap açıp para karşılığı seks yapıyorum diye fake sohbet yazanlar, birine güvenip verdiğim telefon numaramı yayanlar, benim olmayan nude fotoları benmişim gibi paylaşanlar, real hesabımdaki arkadaşlarıma akrabalarıma kadar bulaşanlar daha neler neler. saldırgan çirkef biri olsam anlarım ama ben bunları yapan kişilere hiç bir şey yapmadım saçma kıskançlıklardan ve siklenmemekten kudurdular. artık 35 yaşına geldim bence siz de büyüyün. realdeki sıkıntılarımdan kaçıp geldiğim ortamda daha çok sıkıntıya soktunuz. görüşürüz

  2. Bu grup ilk kurulduğundan beri varım bütün adminlerlede yakın olmuslugum var. Burak adminle aynı yerde çalıştim önceden dönen insanların samimi birbirine yardım eden güzel komik muhabbetlerin yanısıra grubu 18 20* yaş arası bgy ye cevirmissinz gün boyu ana avrat Allah sövmekten başka bir sike yaramıyorsunuz üzucusunuz

  3. Neden mutlu değilsiniz sürekli evde yatıp zamanınızı boşa geçirmek moralinizi bozmuhor mu aq kendinizi sevin ben lisedeb itibaren değiştirdim kendimi sabah kalkınca mutluyum kalkıyorum boşluğa iki yumruk sallıyorum aynaya vakıyorum uff ananısikim yakışıklılıpa bak diyorum bi kahve yapıp hafif jazz Blues açıyorum kahvaltımı yapıyorum o günü yaşayabileceğiö en verimli şekilde yaşıyorum ve hayatım on numara gidiyor artık bir yakınımı bile kaybetsem kendimi yıpratıp üzülmüyorum çünkü yapabileceğim bişey yok kendim için yaşıyorum geliştiğim görünce daha çok gaza geliyorum ve her şey on numara gidiyor bum. diceksiniz ki Türkiye de mümkün değil böyle bişey gayet mümkün eğer bu kafayı değiştirmediğin sürece dünyanın her yerinde aynı durumda olucaksın mutlu olmayı öğrendiğin zaman yıllar içinde her şeyi yapacak kıvama geleceksin zaten
    Bgy sabah motivasyonu bum iki tokat çakın güne başlayın hadi aslanlar

  4. MoRuQ BizDe AnAya Hatta BacıYa KüFüR YoQ 😈😈 İnCee Bu PoStA GeLeN bEqEni GrUbun iQ seViyEsiNi GöSteRir 🤓 GruBun MeLediYiM SoRuLarı AlaYıM 🐖#HORT #HORT BaBaMın AğZını BıÇaQ AçmıYorRr stk.skrp:Ddnşwğr 😂😂💯💯👌👍😀? HaTaYı KeNdiMde ArIyoRum Haha #HORTLATSAYAFAYAÇIKSINşuAmdiNeMaqHelEtambİrGaWaT Ne BekLersin 💣💣 İmAm OsuRsa CeMaaT SıÇaRmıŞ #PÜÜPÜ GENÇLİĞE BAK GENÇLİK BİTMİŞ AMINI SİKİYİM BÖYLE GENÇLİĞİN -TuNa AmDin Bi banLarMısın 😂😂😂🤣🤣O dA SeNsiN MaMqi HAHAHAHA AdReS VeRiN EviNöNü #BGY Vs #AMG kAwGawaRrR GeLemİyorUm AnNem BaqqAla YoLLaDı zAxDe SEN SUS yaŞıN KaRl M

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.