Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

gülme bölgesi

Laughing Zone en iyi gülen sayfalardan biridir. Komik memler,komik resimler,komik videolar,memeler,gülen videolar,mrbean memleri,dünyaca ünlü,kişilik,suratlar içerir. Bu sayfa sadece mutluluğa ve herkesin yüzünü nasıl gülümseteceğine odaklanıyor. Gülümseme ve mutluluk ömrü uzatır, ne kadar çok gülersen hayatın o kadar mutlu olur. Kahkahasız geçen bir gün, boşa geçmiş bir gündür.
Laughing Zone, Mr. bean.Aynı anda hem güldürür hem güldürür.Komik memler,komik sözler,komik videolar,charlie chaplin,gülme sözleri,duygular izleyebiliriz.Amacımız olarak daha fazla kişiye ulaşmak ve onları mutlu etmek ve onları mutlu etmek. mutlu ve sağlıklı bir yaşam.
Tıpkı web sitemi ve sayfamı beğenin ve onları da takip edin.Daha çok kitleye ulaşmak ve hayatınıza mutluluk getirmeye çalışmak istediğim için.
İnsanlığın tartışmasız gerçekten etkili bir silahı var-kahkaha. Güç, para, ikna, yakarış, zulüm -bunlar devasa bir aldatmacayı kaldırabilir-biraz zorlayabilir-biraz zayıflatabilir, yüzyıldan yüzyıla, ama sadece kahkaha onu bir patlamayla paçavralara ve atomlara üfleyebilir. Kahkahaların saldırısına karşı hiçbir şey duramaz. – Mark Twain
İyi bir gülüş birçok acıyı iyileştirir. – Madeleine L’Engle.
İyi bir kahkaha çok iyi bir şeydir, oldukça kıt olan iyi bir şeydir. – Herman Melville.
İyi bir kahkaha evde güneş ışığıdır. – William Thackeray.
Bir gülümseme, her şeyi yoluna koyan bir eğridir. – Phyllis Diller.
Dudaklarda bir gülümseme başlar, gözlere bir sırıtış yayılır, karından bir kıkırdama gelir; ama iyi bir kahkaha ruhtan fışkırır, taşar ve her yerde köpürür. – Carolyn Birmingham.
Dengeli bir insan, bir sorunun her iki tarafını da gülünç bulan kişidir. – Herbert Procknow.
Kahkahaların saldırısına karşı hiçbir şey duramaz. – Mark Twain.
Mümkün olduğunda her zaman gülün. Ucuz ilaçtır. – Efendim byron.
Sevdiklerim ya da hayran olduklarım arasında ortak bir payda bulamıyorum ama sevdiklerim arasında bulabiliyorum: hepsi beni güldürüyor. – WH Auden.
Bir iyimser unutmak için güler; bir karamsar gülmeyi unutur. – Tom Nansbury.
Ve mizah anlayışını koru. Bu, espriler yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Aklına başka bir şey gelmiyorsa benim yaşıma geldiğinde üzerini çıkar ve aynanın karşısına geç. Güleceğinizin garantisini veriyorum. – Sanat Bağlantı Mektubu.
Ve en az bir kez dans etmediğimiz her günü kayıp saymalıyız. Ve en az bir kahkahanın eşlik etmediği her gerçeğe yanlış demeliyiz. – Friedrich Nietzsche.
Sabun beden için neyse, gülmek de ruh için odur. – Bir Yahudi Atasözü.
Bir şey düşünür düşünmez ona gülün. – Lao Tsu.
Kahkahaların zirvesinde, evren yeni olasılıkların kaleydoskopuna fırlatılır. – Jean Houston.
Kanser muhtemelen dünyadaki en komik şey ama ben bir komedyenim ve kanser bile yaşadıklarımdaki mizahı görmeme engel olamaz. – Gilda Radner.
Her birimizin içinde bir yaşam kıvılcımı vardır ve en büyük çabamız o kıvılcımı birbirimizde ateşlemek olmalıdır. -Kenny Ausubel.
Dünya çiçeklere güler. – Ralph Waldo Emerson.
Tanrılar bile şakaları sever – Platon.
Herkes ölümden çok korkar, ama gerçek Sufiler sadece gülerler: hiçbir şey onların kalplerine zulmetmez. İstiridye kabuğuna çarpan inciye zarar vermez.” -Mevlana Rumi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.