Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Guillermo del Toro’nun Pinokyo’su nihayet ilk teaserda gerçek bir çocuk

Guillermo del Toro’nun Pinokyo’su nihayet ilk teaserda gerçek bir çocuk

Yıllarca cehennemin farklı gelişim çevrelerinde sıkışıp kaldıktan sonra, yardımcı yönetmen Boğa Williamuzun zamandır beklenen görev Pinokyo sonunda gerçekleşiyor ve stop-motion özelliğinin ilk teaser fragmanı, dünyaya hikayenin ufacık ahlaki merkezini tanıtmak için burada.

Benito Mussolini’nin 1930’larda İtalya’daki faşist saltanatı sırasında geçen del Toro’s Pinokyo bir kez daha, ahşap oymacısı “babasının” sürpriziyle, aniden canlanan bir tahta kuklanın hikayesini anlatıyor. Diğerlerinden farklı olarak Pinokyo Bu filmdeki Pinokyo’nun (Gregory Mann) çabucak, oğlunu seven, ancak kendisinin olmadığını görmekten kendini alamayan Geppetto (David Bradley) ile arasını açan acımasız yaramazlıkların içine giriyor. ‘ tam olarak “hoş” bir çocuk olarak adlandırılacak şey. Gerçi bu Pinokyo muhtemelen aşina olduğunuzu varsayar bazı bu masalın parçaları bir bütün olarak, Sebastian J. Cricket (Ewan McGregor) teaser fragmanında söylenecek daha çok şey olduğunu açıkça ortaya koyuyor ve bunu söyleyen kişi olmayı planlıyor.

Teaser kısa olsa da, nasıl yapıldığına dair bir fikir vermeye yetecek kadar ayrıntıya sahip. Pinokyodaha büyüleyici, eğlenceli anlar hissedilebilir ve kulağa hoş gelebilir. Ancak hala tam olarak net olmayan şey, filmin masalsı unsurları ile anlatıya örülmüş karanlık gerçek dünya tarihi arasında nasıl dans edeceği. Pinokyo Mark Gustafson tarafından ortaklaşa yönetilen ve del Toro ve Patrick McHale tarafından yazılmıştır. Filmde ayrıca David Bradley, Tilda Swinton, Christoph Waltz, Finn Wolfhard, Cate Blanchett, John Turturro, Ron Perlman, Tim Blake Nelson ve Burn Gorman da yer alıyor.

Pinokyo bu Aralık ayında Netflix’i vurmaya ayarlandı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.