Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Gruplar, İçerik Üreticiler ve Arkadaşlarla Seveceğiniz Ürünler Satın Alin

Gruplar, İçerik Üreticiler ve Arkadaşlarla Seveceğiniz Ürünler Satın Alin

  • Uygulamalarımızda alışverişi ve satın almayı daha iyi hale getirmek için yeni araçlar getiriyoruz. Ürün Önerileri ve Gruplar Halinde Mağazalar ile topluluk ve ticaret arasında köprü oluşturuyoruz.
  • İçerik üreticiler için Live Shopping’in erken bir testiyle markalar, içerik üreticiler ve insanlar için ilişkiler kurmaları için yeni fırsatlar yaratıyoruz.
  • diğer alışverişçilerin yorumları ve bilgileri aracılığıyla insanların daha bilinçli alışveriş yapmasına yardımcı oluyoruz.

Alışverişin katalog ve reklam yığınları anlamına geldiği günler geride kaldı. Bugün ilham almak için arkadaşlarımıza, ailemize, yaratıcılarımıza ve güvendiğimiz gruplara bakıyoruz. Her ay 1,8 milyardan fazla kişi Facebook Grupları’nı kullanırken, bugün Gruplar’da alışveriş yapmanın ve Facebook’ta güvendiğiniz arkadaşlarınızdan ve içerik üreticilerinden ilham almanın yeni yollarını tanıtıyoruz:

Alışveriş Yoluyla Topluluğunuzla Etkileşime Geçin

  • Tanıtıyoruz. Gruplar Halinde Mağazalar böylece değer verdiğin toplulukları onlardan ürün satın alarak destekleyebilirsin. Örneğin, ahtapot fan grubu OctoNation üyeleri artık çıkartma, kupa ve konfeksiyon satın almak ahtapot sevgilerini göstermek için.
  • İnsanlar genellikle grup üyelerinden bir ürünle ilgili deneyimleri ve nasıl performans gösterdiği hakkında öneriler isterler. İle Gruplarda Ürün Önerileri, bir grup içinde rehberlik istediğinizde üyelerin önerdiği ürünleri gösteririz ve bu ürünleri Facebook’taki mağazalardan satın almanızı kolaylaştırırız.
  • Ayrıca tanıtıyoruz. Top ÜrünDen Bahsedilenler Haber Kaynağı’nda, parçası olduğunuz gruplardan eşler tarafından önerilen ürünleri keşfetmenize yardımcı olur.
  • Bugün hayranlar, içerik üreticiler ve markalardan oluşan bir topluluğu bir araya getiren eğitici ve eğlenceli alışveriş etkinlikleri oluşturuyoruz. Test etmeye başlıyoruz. İçerik üreticiler için Canlı Alışveriş zaten tanıdığınız ve güvendiğiniz içerik üreticilerin markalarla ortaklık yapmasını ve en sevdikleri ürünleri vurgulamasını kolaylaştırmak için.
Gruplarda Ürün Önerileri
Haber Kaynağı'ndaki en iyi ürün bahsetmelerinin GIF'i
En Çok Bahsedilen Ürün
İçerik üreticiler için Canlı Alışverişin GIF'i
İçerik üreticiler için Canlı Alışveriş

İnsanları ahtapotlar hakkında eğitmek için çalışan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan OctoNation, üyeleriyle etkileşim kurmak için Zaten Gruplardaki Dükkanlar’ı kullanıyor:

“Üyelerimizin OctoNation’ın ürünlerini tanıdıkları güvenilir bir alanda görüntülemelerine ve satın almalarına izin vermek satışları önemli ölçüde artırdı. Bu gelişmiş gelir akışı, bazı gönüllülerimizi ücretli pozisyonlara getirmemizi ve toplu olarak sipariş vererek kar marjlarımızı artırmamızı sağladı. Merch, grup üyelerine ahtapot sevgilerini sergileme, sevdikleri bir konuda konuşmalar başlatma ve topluluğumuza diğer üyeleri alma fırsatı vererek OctoNation’ın daha güçlü bir topluluk duygusunu teşvik etmesine izin verir.” – Warren Carlyle, kurucu ve CEO, OctoNation

Gruplar Halinde Mağazaların GIF'i
Gruplar Halinde Mağazalar

Başkalarından Bilgi Alın ve Daha Bilinçli AlışverişLer Yapın

  • Topluluk yanıtları satın almış olduğunuz bir öğeyi satın almayı düşünen kişilerin sorularını görmenizi ve yanıtlamanızı sağlar ve bunun tersi de yüksektir.
  • Alışveriş yapanlar yaptıkları alışverişlerde kendilerini güvende hissetmek istiyorlar ve yakın zamanda genişledik derecelendirmeler ve yorumlar insanlara Facebook ve Instagram’dan satın almadan önce daha fazla bilgi veriyoruz. Artık Bazaarvoice ve Yotpo tarafından sağlanan e-ticaret sitelerinden gelen yorumlarla daha güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • Instagram’daki gönderilerinizde satın yaptığınız markaları etiketleyerek, işletmeler resimlerinizi mağazalarının ürün ayrıntı sayfalarına ekleme. Bu şekilde, diğer müşteriler ürünün fotoğrafını görebilir ve satın alma işlemi yaparken daha güvende hissedebilir.

Topluluklarımız trendleri, markaları ve ürünleri nasıl keşfettiğimizin merkezinde yer alır ve bu yeni araçlar arkadaşlarınızdan, gruplardan, içerik üreticilerden ve diğerlerinden ilham ve bilgi almayı kolaylaştıracaktır.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.