Grup kuralları

HGO kuralları Nefret, Hakaret ve Özgürlük Limitleri: Fikrinizi saygıyla sunmakta özgürsünüz, ancak bir grubu veya kişiyi aşağılamaya yönelik yorumlara ve Daha fazla gör

HGO kuralları  1. Nefret, Hakaret ve Özgürlük Limitleri: Fikrinizi saygıyla sunmakta özgürsünüz, ancak bir grubu veya kişiyi aşağılamaya yönelik yorumlara ve post gönderilerine hakaretlerin aşağılayıcı boyuta getirilmesine izin verilmez.
  2. Kişisel Saldırılar: Sağduyunuzu kullanın. Subreddit'in havasını olumsuz yönde etkileyen taciz, gereksiz düşmanlık, nefret gibi eylemlere izin verilmez.  3. Şiddeti Teşvik Etmek: Sivil gruplara yönelik şiddet eylemlerini teşvik etmek ve açıkça desteklemek yasaktır. Ayrıca kullanıcılarımıza karşı şiddet eylemlerini teşvik etmek de bir yasaklama gerekçesidir. Buna terör eylemlerine ve terör örgütlerine destek de dahildir.

  4. Tüm Gönderiler İçerik Kurallarına Uymalıdır: Crosspost gönderileriniz içeriğimiizn kurallarına uymak zorunda olmalıdır. Anketlerde oy kullanmayanlar için sonuçlar seçeneği veya buna eş anlamlı anket şıkkı bulundurulmalıdır. Anket şıklarından aynı içerikten birden fazla veya aynı eş anlamlı birden fazla şık bulundurulmamalıdır. Düşük kaliteli gönderi başlıkları kullanmayın. Görüşlerinizi post başlığında değil yorumlarda paylaşım yapmalısınız. Sosyal medyadan alınan ekran görüntüleri, yorumlarda bir bağlantı içermelidir.‎

  5. Topluluklara saldırıda bulunmak "Brigading" yasaktır: Topluluklara tahrik edici saldırılarda bulunmak, teşvik etmek ve hedef göstermek yasaktır. HGO bu tür saldırıları desteklemez. Brigading yaban kalıcı olarak topluluğumuzdan uzaklaştırılır.

Daha az gör

Merhaba bu grubun amacı nedir HGO neresidir. Reddit HGO yoksa bir topluluk adımıdır. Ayrıca burada grup kuralları hakkında bir bilgi yok ne tür içerikler yayınlabiliyoruz.