Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

GOV.UK, jQuery’yi ön uçlarından çıkarır.

GOV.UK, jQuery’yi ön uçlarından çıkarır.

jQuery bir 31ci31çeken31severim31delisi31.6.0" rel="noopener">kabaca 30 KiB bağımlılık bu neredeyse 2021’de kullanılan mobil sayfaların %84’ü– ve iyi bir nedenle. jQuery, etkileşimi, olay işleme, öğeleri seçme, öğeleri canlandırma vb.

Web, jQuery sayesinde daha iyi; yalnızca inanılmaz bir yardımcı programa sahip olduğu için değil, aynı zamanda her yerde bulunabilmesi, sağladığı şeyi web platformunun kendisinin bir parçası haline getirmesine yol açtığı için. Bugünlerde, jQuery’nin vanilya JavaScript’te yapabildiği hemen hemen her şeyi yapabiliyoruz:

Gerçekten şu soru akla geliyor: biz mi Gerçekten bugün jQuery’ye mi ihtiyacınız var? bu bir soru ki GOV.UK yankılanan bir “hayır” ile cevap verdi. 2022 yılının Mart ayında, Matt Hobbs GOV.UK’un jQuery bağımlılığını kaldırdığını duyurdu. Kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda bu çok önemli çünkü GOV.UK, Birleşik Krallık için geniş ölçekte çevrimiçi hizmetler ve bilgiler sağlıyor. Herkes 2022 MacBook Pro’larını gürültülü bir geniş bant bağlantısıyla kullanmıyor. GOV.UK herkes tarafından erişilebilir olmalıdır ve bu, onu korumak anlamına gelir eğilmek.

Matt Hobbs’un GOV.UK’nin jQuery’yi kaldırırken fark ettiği en büyük başarılarından birkaçını burada bulabilirsiniz:

Hikayenin tamamı için göz atın Matt’in bilgilendirici Twitter dizisi. Web performansı meraklıları için harika bir şey ve eve şu noktayı getiriyor: bağımlılıklar önemlidir performans söz konusu olduğunda. Web platformu, bir çerçevenin yapabileceği işi kolayca yapabiliyorsa, kullanıcılarınızı eksik değiştirmeyin.

GOV.UK ölçeğinde çalışan bir kurumun kullanıcı deneyimine bu düzeyde bağlılığı takdire şayan. Sadece başkalarının ayak izlerini takip etmesini umabilirim.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.