Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood yazma yetkiniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Please briefly explain why you feel this user should be reported.

Google’s “Action Required – Begin your transition from G Suite to Google Workspace” – how to keep unlimited storage?

I got the notification email today for my domain: they’re going to force migrate me to a Workspace subscription by the end of January 2022.

I have about 50 TB of used space in Drive today, across my 5 “users,” three of which are dummy accounts so I could claim the unlimited storage legitimately according to the original contract.

In the “Google Workspace Terms of Service” document (10/9/2020), it was stated under G Suite Business that “Customers that have 5 or more End Users will receive unlimited Google Drive storage.” In fact, checking today, it still says this: https://workspace.google.com/terms/user_features.html .

I would like to keep the unlimited storage I have. What are my options? Who has done this successfully?

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.