Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google’ın Ocak 2022 Pixel güvenlik güncellemesi şimdi yayında

Google’ın Ocak 2022 Pixel güvenlik güncellemesi şimdi yayında

Google, Pixel 6 telefonları için çok beklenen bir güncelleme yayınlama sürecinde görünüyor. Bugün erken saatlerde, Android uzmanı Mishaal Rahman kaydetti Google, Ocak 2022 yaması için geliştirici sitesine OTA ve fabrika resimleri yayınladı. Bu, herkesin güncellemeyi artık Pixel telefonlarına yükleyebileceği ve resmi kablosuz güncellemenin bazı cihazlarda kullanıma sunulmaya başlandı bile (bazılarına ait olanlar dahil sınır Personel).

Telefonların yerleşik denetleyicisini kullanmak işlemi başlatabilir ve başlamazsa, yandan yükleme yine de bir seçenektir. Ancak, Aralık güncellemesinin neden olduğu sorun göz önüne alındığında, manuel kurulum yapmak yerine normal kullanıma sunulmasını beklemek en iyi yol olabilir.

Bu yama, Pixel 6 sahiplerinin merakla beklediği çok sayıda hata düzeltmesi ve birkaç yeni özellik içeriyor. Parmak izi sensörünü, kamerayı değiştirmesi ve ikinci nesil Pixel Stand ile 23W kablosuz hızlı şarjı desteklemesi gerekiyor.

Google başlangıçta bu özellikleri Aralık güncellemesinde göndermeyi amaçlamıştı, ancak kullanıcılar yamayı yükledikten sonra bağlantı sorunlarından şikayet edince dosyaları durdurdu ve sonunda sitesinden kaldırdı. Google, Ocak güncellemesinin Aralık güncellemesinin neden olduğu sorunları çözeceğini ve bunun neden olduğu hataları gidereceğini söylüyor. en az bir tanınmış Pixel 6 kullanıcısı telefonu tamamen kapatmak için.

Görüntüler halka açık ve bir Kanadalı telekom şirketi, yayın için 17 Ocak Pazartesi gününe atıfta bulunarak, yamanın önümüzdeki hafta geleceğini düşündük, ancak zaten burada. Premium bir cihaz almayı bekleyen Pixel 6 veya 6 Pro’yu satın alan kişiler için bu çok erken değil. Donanım gerçekten amiral gemisi düzeyinde olsa da, yazılım deneyimi her zaman sorunsuz olmamıştır.

Güncelleme 14 Ocak, 16:30 ET: Güncellemenin şimdi kullanıma sunulduğunu yansıtacak şekilde güncellendi.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.