Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google, yeni mahkeme başvurusu ve blog gönderisinde Facebook’un gizli anlaşma iddialarını reddetti

Google, yeni mahkeme başvurusu ve blog gönderisinde Facebook’un gizli anlaşma iddialarını reddetti

Google dava açtı Görevden almak için harekete geçmek geçen hafta sunulan ve programatik reklam pazarlarını manipüle etmek için Facebook ile gizli anlaşma yaptığını iddia eden antitröst şikayeti.

Google, önergede, “Devlet Davacılarının şikayeti – düzgün yatırım yapamayan, başarılı bir şekilde rekabet etmeyen veya tutarlı bir şekilde yenilik yapmayan bir avuç Google rakibi tarafından desteklendi – bu rakiplerin dar çıkarlarına hizmet edebilir,” diyor, “ama aynı zamanda tehdit ediyor. Google’ı ve diğer firmaları, işletmelerin ve tüketicilerin her gün bağımlı olduğu ürünleri sunmaya iten dinamizmi boğmak.”

İlk olarak Kasım ayında açılan antitröst davası, Teksas Başsavcısı Ken Paxton tarafından yönetildi ve bir dizi gözden geçirilmiş şikayet yoluyla yavaş yavaş daha fazla iddia ortaya çıkardı. bu geçen hafta şikayet edildi Davanın reklam başlığı teklif uygulamalarını sınırlamayı amaçladığını söylediği “Jedi Blue” lakaplı bir proje de dahil olmak üzere, Google’ın Facebook ile iddia edilen gizli anlaşması hakkında özellikle özel ayrıntılar sağladı.

Yeni şikayet, Jedi Blue anlaşmasının Google CEO’su Sundar Pichai ve Meta / Facebook CEO’su Mark Zuckerberg ve CFO Sheryl Sandberg’in girdileriyle gözden geçirildiğini gösteren dahili e-postalara dayanıyor. Ancak Google, anlaşmanın rekabete aykırı herhangi bir davranış içerdiğini reddetti ve Pichai’nin doğrudan onayı olmadan onaylandığını söyledi.

Google Ekonomi Politikası Direktörü Adam Cohen, bir blog yazısında yazdı iddiaların “ışıktan daha fazla ısı” olduğu ve Google’ın davayı yargılamak için yasal standardı karşılamadığını düşünmediği yeni yanıtına eşlik ediyor. Gönderide, “Şikayet işimizi, ürünlerimizi ve amaçlarımızı yanlış temsil ediyor ve makul antitröst iddiaları sunmadığı için şikayeti reddetmek için harekete geçiyoruz” diye yazdı.

Davanın merkezinde, yayıncıların reklam alışverişine erişmek için Google’ın reklam sunucusunu kullanmaya zorlandıkları iddiası yer alıyor. Ancak Google, bu iddianın yanlış olduğunu söylüyor ve “AG Paxton, aksini kanıtlayacak hiçbir kanıt sunmuyor.” Şirket ayrıca, rakiplerini Open Bidding programını kullanmaktan alıkoyduğu ve reklam açık artırmalarında Facebook lehine hile yaptığı yönündeki iddialara da itiraz ediyor. Ayrıca Cohen, davanın “mevcut ürünlerimiz veya işimizle hiçbir ilgisi olmayan” eski bilgilere dayandığını söylüyor.

Yeni şikayet, 2015 tarihli bir e-postadan alıntı yaptı ve “Google çalışanları, Google’ın borsasının gelecekte bir noktada diğer borsalarla ‘gerçekte rekabet etmek zorunda kalacağı’ korkusunu dile getirdi. Şikayetin yeni düzenlenmemiş bir bölümü de, Google’ın Facebook’a açık artırmalarda avantaj sağlayan Jedi Blue’nun bir parçası olarak Facebook’a taviz verdiğini iddia ediyor.

Google, reddetme hareketinde davanın rekabete aykırı herhangi bir davranışı göstermediğini savunuyor. Hareket, “Uzun bir şikayet koleksiyonuna rağmen, her biri Google’ın verilerini paylaşması veya ürünlerini rakiplerine yardımcı olacak şekilde tasarlaması için bir ricada bulunuyor” diyor. “Sherman Yasası böyle bir şey gerektirmez. İddia edilen davranışların hiçbiri [complaint] Herhangi bir firmanın kiminle çalışacağını seçebileceği genel kuralının dar bir istisnasına düşüyor ve mahkemeler, özellikle inovasyon tüketiciler için daha fazla seçenek yarattığında, bir şirketin kendi ürünlerini nasıl tasarladığı konusundaki zorluklara haklı olarak şüpheyle bakıyor.”

Google ayrıca, Paxton’ın, şirketin Open Bidding sözleşmesi aracılığıyla Facebook Audience Network ile gizlice işbirliği yaptığı iddiasına da itiraz ediyor ve Cohen, sözleşmenin münhasır olmadığını ve “ilan edildi FAN’ın Open Bidding programımıza, tamamı katılım için kendi anlaşmalarını imzalamış olan 25’ten fazla ortaktan biri olarak katılımı.”

Cohen, Facebook’un anlaşmaya katılmasının reklamverenlere ve yayıncılara fayda sağladığını da sözlerine ekledi. “Aslında, eğer FAN değildi Open Bidding’in bir parçası olan AG Paxton, bir rakibimizin ürünlerimize erişmesini engellediğimizi ve yayıncıları ek gelirden mahrum bıraktığımızı iddia etmiş olabilir” diye yazdı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.