Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google Takvim artık davetiye kimlik avı girişimlerini engellemenize izin veriyor

Google Takvim artık davetiye kimlik avı girişimlerini engellemenize izin veriyor

Google artık, kimlik avı ve kötü amaçlı kampanyalarda tehdit aktörleri tarafından yaygın olarak kullanılan istenmeyen takvim davetlerinin Google Takviminize eklenmesini engellemeyi kolaylaştırıyor.

Bu, “Davetiyeleri otomatik olarak ekle” ayarını geliştirerek başarıldı; bu, artık davetiyelerin takviminize otomatik olarak eklenmesi veya yalnızca varsa davetlerin eklenmesi arasında seçim yapmanıza olanak tanır. e-posta etkinliği davetine yanıt verdi (LCV’lendi).

Google, “Bu ek kontroller, istenmeyen etkinliklerin görünmemesini ve yalnızca sizin için önemli olan etkinlikleri görmenizi sağlayarak takviminizi daha az manuel çalışmayla yönetmenize yardımcı olabilir.” açıkladı.

“Bu özellik varsayılan olarak KAPALI olacak ve kullanıcı tarafından Google Takvim’i Aç > Ayarlara git > Etkinlik ayarlarına kaydır > Takvimime davetiye ekle’ye giderek açılabilir.”

Yeni özellik, Google Workspace müşterilerine, G Suite Basic ve Business müşterilerine ve kişisel Google Hesapları olan kullanıcılara Hızlı Yayın hızında kademeli olarak sunulmaya başlandı.

Google Takvim'de istenmeyen davetleri önleyin
Google Takvim’de (Google) istenmeyen davetleri önleyin

Kötü amaçlı yazılım yükleme davetleri, kimlik avı sayfalarını ziyaret edin

biz olarak daha önce iki yıldan daha önce bildirilmiş, Google, spam gönderenlerin Google Takvim kullanıcılarını kötü niyetli davetiyelerle otomatik olarak spam göndermesini engellemek için bir çözüm üzerinde çalışıyor.

Birçokları için bu ilk başta zararsız bir sorun gibi görünse de, kullanıcı raporlarına göre bu spam olaylarından bazıları, potansiyel kurbanları kötü amaçlı URL’ler aracılığıyla kimlik avı açılış sayfalarına yönlendiriyordu.

Bu saldırıların nihai amacı, hedeflerin kimlik bilgilerini toplamak veya kötü amaçlı siteler aracılığıyla onlara kötü amaçlı yazılım bulaştırmaktır.

O sırada şirket, “Takvim’de meydana gelen istenmeyen postaların farkında olduğunu” ve “bu sorunu çözmek için özenle çalıştığını” söylerken, nasıl yapılacağı hakkında bilgi paylaştı. spam takvim davetlerini bildirme ve kaldırma.

Google Takvim spam örnekleri
Google Takvim spam örnekleri

Google Takvim’in bir web uygulaması olarak tüm masaüstü platformlarında ve Android ve iOS mobil uygulamaları aracılığıyla mobil platformlarda kullanılabildiği göz önüne alındığında, spam gönderenler potansiyel olarak çok sayıda potansiyel kurbana ulaşabilir.

Ölçek hakkında bir fikir sahibi olmak için, yalnızca Google Takvim Android uygulaması kullanılmıştır. 1.000.000.000 kez indirildi, Play Store girişine göre.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.