Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google şimdi ofis çalışanlarının haftalık moleküler COVID-19 testleri yaptırmasını istiyor

Google şimdi ofis çalışanlarının haftalık moleküler COVID-19 testleri yaptırmasını istiyor

Google, Perşembe günü CNBC tarafından alınan bir notta çalışanları bilgilendirdi, ABD ofislerinden veya tesislerinden birine giden herkesin COVID-19 için negatif bir moleküler test almasını isteyecektir. Baş sağlık görevlisi Karen DeSalvo notta, düzenli olarak ofise giden işçilerin haftalık test yaptırmaları gerektiğini ve çalışanlardan aşı durumlarını bildirmelerinin istendiğini söyledi. ve kapalı mekanlarda cerrahi sınıf maskeler takın.

Google sözcüsü Lora Lee Erickson doğruladı Sınır “ABD’deki sitelerimize erişen herkesin sahaya çıkmadan önce yakın zamanda negatif bir COVID-19 moleküler testi almasının beklendiği” yeni bir geçici COVID-19 politikasının uygulandığını ve ücretsiz olarak çeşitli testler sunduğunu .

Erickson, Google’ın BioIQ’nun PCR tabanlı nazal sürüntü testleri aracılığıyla tam zamanlı çalışanlara ve sözleşmeli çalışanlara evde ücretsiz testler sunduğunu söyledi, ancak Bloomberg bu hafta, tam zamanlı çalışanların Cue Health’in sadece birkaç dakika içinde sonuç verebilecek moleküler testlerine de erişebildiğini bildirdi. Öte yandan, müteahhitlere özel olarak posta yoluyla BioIQ testleri sunuluyor. Alfabe İşçileri Sendikası’ndan tweet, bu da bir sonuç için daha uzun süre beklemeleri gerektiği anlamına gelir. Erickson, şirketin veri merkezlerindeki bazı Google yüklenicilerinin Cue makinelerini kullanarak yerinde hızlı testlere erişebildiğini söylüyor.

Değişiklikler, COVID-19 vakalarının ülke genelinde artması ve omikron varyantının yayılmasıyla ortaya çıkıyor. Bu yeni politikalar, Google’ın Aralık ayından itibaren, çalışanların aşı olmalarını veya izne ayrılmaya ve sonunda kovulma riskine maruz kalmalarını gerektiren direktifine ekleniyor. Şirket, ofise zorunlu dönüşünü bu yıl Ağustos ayında bir noktaya erteledi.

Bu hafta Meta, çalışanlara yönelik sağlık politikalarını da artırdı ve Mart ayı sonunda ofisleri açıldığında ofislerine dönen herkesin ek doz aşı almasını şart koştu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.