Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google, Pixel 6 ve 6 Pro güncellemelerini duraklattı, Ocak ayında tekrar deneyecek

Google, Pixel 6 ve 6 Pro güncellemelerini duraklattı, Ocak ayında tekrar deneyecek

Google’ın Pixel 6 ve Pixel 6 Pro için ilk büyük güncellemesinin kullanıma sunulması yavaştı ve sorun raporlarından rahatsız oldu. Şimdi şirket, aramaların düştüğü ve bağlantısının kesildiği raporlarını araştırmak için Aralık 2021 güncellemesini yayınlamayı duraklattığını söylüyor.

Haber, Google Destek forumlarındaki bir gönderiyle geldi (aracılığıyla Droid-Yaşam) daha önce duyurulan tüm özelliklere sahip yeni bir sürümün ve bağlantı kesilmesi sorununa yönelik bir düzeltmenin Ocak ayı sonuna kadar hazır olması gerektiğini söylüyor. Herhangi bir sorun yaşamıyorsanız, şimdilik yeni yazılımı kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak bağlantı sorunlarından etkilenenler için Google, bir seçenek olarak yalnızca cihazınızı geri döndürmeyi ve fabrika ayarlarına sıfırlamayı önerir.

Merhaba Piksel Topluluğu,

Pixel ekibi, bazı kullanıcılar aramaların düştüğünü veya bağlantının kesildiğini bildirdikten sonra Pixel 6 ve Pixel 6 Pro cihazlarına Aralık yazılım güncellemesini duraklattı. Ocak ayı sonuna kadar bir yazılım güncellemesinde kullanıma sunulacak bir düzeltme belirledik. Bu güncelleme, aynı zamanda, ilk olarak Aralık ayında planlanan tüm düzeltmeleri ve iyileştirmeleri de içerecektir. Aralık yazılım güncellemesini Pixel 6 veya Pixel 6 Pro’da aldıysanız ve hâlâ mobil bağlantı sorunları yaşıyorsanız Android Flash Aracı’nı (flash.android.com) kullanarak ve fabrika ayarlarına sıfırlama yaparak önceki yazılım sürümüne dönebilirsiniz. Lütfen önceki yazılım sürümüne geri yüklemeden önce telefonunuzu yedekleyin. Mobil bağlantı sorunları yaşamıyorsanız herhangi bir işlem yapmanız gerekmez. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz ve düzeltmeyi kullanıma sunarken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Pixel Topluluk Yöneticiniz,

Camille

Aralık güncellemesi, şimdiden sabırsızlıkla beklenen düzeltmelerin uzun bir listesini ve Pixel Stand 2 ile hızlı 23W kablosuz şarjı paketliyordu. Ayrıca, telefonun piyasaya sürülmesi sırasında Google’ın lanse ettiği “Hızlı Tap to Snap” Snapchat entegrasyonu ve dijital araba anahtarı gibi yeni özellikler içeriyordu. Pixel 6 Pro’daki ultra geniş bant çip için destek ve dosya paylaşımı. Artık Google’ın en yeni amiral gemisi telefonlarının çoğu sahibinin, tüm yeni şeyleri deneyimlemeden önce biraz daha beklemesi (veya mevcut kusurlu yama ile manuel olarak güncelleme riskini alması) gerekecek.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.