Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google I/O 2022: Bu bir özet!

Google I/O 2022: Bu bir özet!

-de Google IO 2022 cihazları veya bant genişlikleri ne olursa olsun, anlık ve insanları birbirine bağlayan bir web oluşturmaya yardımcı olmak için ilerlememizle ilgili güncellemeleri paylaştık. Bir tarayıcıda bir zamanlar mümkün olduğunu asla düşünmediğimiz deneyimler sunan güçlü bir platform. Ve insanların verilerini güvende tutmak için güvenebilecekleri. İnsanların seveceği deneyimler oluşturmanızı nasıl kolaylaştırdığımızın bir özetini burada bulabilirsiniz.

Anında web #

Mükemmel web performansı, tarayıcı ve web geliştiricileri arasındaki bir ortaklıktır. Bu nedenle, web sitenizin üç Önemli Web Verisi ile ne kadar iyi performans gösterdiğini ölçmenizi kolaylaştırdık. Vitals’inizi optimize etmek, daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve Google Arama aracılığıyla daha iyi keşfedilebilirlik sağlar. Oturumumuzu kontrol ettiğinizden emin olun, Gerçek dünyada Önemli Web Verileri dünya çapındaki web sitelerinin daha iyi kullanıcı deneyimleri elde etmek için puanlarını nasıl optimize ettiğini öğrenmek.

En Büyük İçerikli Boyama (LCP), algılanan yük hızını ölçmek için önemli, kullanıcı merkezli bir ölçümdür. Hızlı bir LCP, ana içeriğin yüklendiği sayfa yükleme zaman çizelgesindeki noktayı işaretlediğinden, kullanıcının sayfanın yararlı olduğu konusunda güvence vermesine yardımcı olur. Bu karmaşık metrik hakkında daha fazla bilgi edinmek için oturumumuza göz atın, LCP’yi optimize etmeye yönelik kapsamlı bir inceleme.

Başka bir yeni performans metriği, Etkileşim – Sonraki Boya (INP) adını verdiğimiz bir şeydir. İlk Giriş Gecikmesinden farklı olarak, yalnızca ilk etkileşimi değil, bir sayfadaki tüm etkileşimleri dikkate alır. Bu nedenle INP, kullanıcı tarafından deneyimlendiği şekliyle etkileşim gecikmesini yakalama konusunda daha iyi bir iş çıkarır. İnceleyerek daha fazla bilgi edinin Web’de Duyarlılık Durumu oturum. Performans yolculuğunuzla ilgili yardım için, Chrome DevTools’daki yeni Performance Insights paneline ve daha pek çok güncellemeye göz atın geri bildiriminize göre.

Güçlü yetenekler #

Son G/Ç’den bu yana, kararlı Chrome’a ​​bir dizi yeni API eklendi. Bunlar, kullanıcı için güçlü yeni web deneyimlerinin kilidini açar. En sevdiğim örneklerden biri, nasıl Adobe, Photoshop ve Illustrator’dan başlayarak Creative Cloud’u web’e taşıdı.

Ayrıca, web sitelerinin temeldeki işletim sistemi ve donanımla entegre olabileceği yolları genişletmeye devam ediyoruz. Gelişmiş uygulamalar artık işletim sistemiyle sorunsuz bir şekilde entegre olma özelliğine sahiptir, böylece kullanıcılar uygulamayı masaüstlerinde veya ana ekranlarında bulabilir veya dosyalarına kolayca erişebilir. Ayrıca kurulabilirliği geliştirmeye devam ettik, bu yüzden emin olun nasıl daha zengin bir yükleme deneyimi oluşturabileceğinizi kontrol edin.

Güvenli #

Chrome yeniliği, kullanıcı gizliliği ve güvenliği konusundaki çalışmalarımıza kadar uzanır. Bu nedenle geliştiricilere, kullanıcıyı güvende tutarken işlevselliği sürdürmeleri için bir yol sağlayarak farklı bir yaklaşım izliyoruz. Bu bizim Gizlilik Korumalı Alanı vizyonu. hakkında daha fazla bilgi edinin üçüncü taraf tanımlama bilgilerini aşamalı olarak kullanımdan kaldırmak ve siteler arası izleme olmadan yeni API’ler oluşturmak için kaydettiğimiz ilerleme. Kullanıcı gizliliğini korurken web işlevselliğini korumanıza yardımcı olacak, bugün katılabileceğiniz bir dizi yeni Origin denememiz var.

Kullanıcıları kimlik avından korumak için daha iyi kimlik doğrulama yöntemlerine ihtiyacımız var. Oturumumuzda daha fazla bilgi edinebileceğiniz geçiş anahtarları ile oturum açma ve parola sürtüşmesini ortadan kaldırıyoruz. Şifresiz bir dünyaya giden yol.

güzel ve keyifli #

Geçen yıl, tüm tarayıcılarda CSS ve düzen ilkellerinde büyük gelişmeler görüldü. Chrome için, İşlemeNG geliştiriciler tarafından uzun süredir umut edilen bir dizi özelliğin sunulmasını mümkün kıldı. bizim izle CSS durumu ve bugün ve yarın kullanıma sunulan yeni stil API’lerini keşfedin: kapsayıcı sorguları, alt ızgara, renk işlevleri veya Paylaşılan Öğe Geçişleri sayfalar arasında sorunsuz geçişler sağlamak için nasıl çalıştığımızı öğrenmek için konuşun.

Web geliştirmeyi basitleştirme #

Yeniliğimizi, web’i Android uygulamalarına, TV’lere ve VR kulaklıklara getiren ve diğer tarayıcılara güç veren motor olan açık kaynaklı tarayıcı projemiz Chromium aracılığıyla paylaşıyoruz.

Önceliklerinizin birçok tarayıcıda çalışan özellikler oluşturmak olduğunun farkındayız. Web için geliştirmeyi kolaylaştırmak için diğer tarayıcılarla birlikte nasıl birlikte çalıştığımız hakkında bilgi edinin özelliklerin birlikte çalışabilir olmasını sağlayarak, kullanıcılar için zengin web deneyimleri oluşturmaya odaklanabilirsiniz.

Son olarak, kontrol ettiğinizden emin olun Web platformundaki yenilikler Sitelerinizde ve uygulamalarınızda bunlara ne zaman güvenebileceğinizi bilmeniz için en yeni web platformu özellikleri ve bunların tarayıcılardaki kullanılabilirliği konusunda size yol göstereceğimiz açılış konuşması.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.