Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google, Ford arabalarına ve daha fazlasına küçük radarlar getirebilecek açık bir standart olan Ripple’ı başlattı

Google, Ford arabalarına ve daha fazlasına küçük radarlar getirebilecek açık bir standart olan Ripple’ı başlattı

Google, 2015’ten beri herkese açık olarak küçük radar çipleri üretiyor. Size ne kadar iyi uyuduğunuzu söyleyebilir, bir akıllı saati kontrol edebilir, kağıtları sayabilir ve dünyanın en küçük kemanını çalmanıza izin verebilirler. Ancak şirketin Soli radarı, en belirgin şekilde talihsiz bir Pixel telefonda yer alan ticari bir başarıya sahip değildi. Şimdi Google, teknolojiyi Google dışındaki ek cihazlara teorik olarak getirebilecek Ripple adında bir açık kaynaklı API standardı başlattı – Ford yeni standardın katılımcılarından biri olduğu için belki bir araba.

Teknik olarak, Ripple, her Ocak ayında Las Vegas’ta CES fuarına ev sahipliği yapan aynı endüstri kuruluşu olan Tüketici Teknolojileri Birliği’nin (CTA) himayesi altındadır, ancak projenin arkasında gerçekte kimin olduğu konusunda çok az soru var. “Ripple, herkese fayda sağlayan faydalı yeniliklerin kilidini açacak. Genel amaçlı radar, kritik kullanım durumlarını gizliliğe saygılı bir şekilde çözmek için ortaya çıkan önemli bir teknolojidir.” Ivan Poupyrev’den bir alıntı okuyor, ilk etapta Soli ile ortaya çıkan Google’ın ATAP skunkworks’ünde ekibi yöneten adam.

Ek olarak, Github’daki Ripple projesi, birkaç “Telif Hakkı 2021 Google LLC” örneği de dahil olmak üzere Google’a referanslarla doludur ve katkıda bulunanların katılmak için bir Google açık kaynak lisans sözleşmesi imzalaması gerekir. (Bir taahhüt, projenin “CTA’yı içerecek şekilde” güncellendiğine işaret ediyor.) Ripple, bir yıl önce sessizce önerdiği Google’ın “Standart Radar API’sinin” yeniden markalaşması gibi görünüyor (PDF).

Bunların hiçbiri, Soli’nin yeni bir hayat bulmasını daha az heyecanlı kılmaz ve radarın mahremiyet faydaları olduğu fikrinde bir şeyler olabilir. Birinin orada olup olmadığını, yakında olup olmadığını ve/veya cihazına mikrofon veya kamera gerektirmeden bir şey yapmasını söyleyip söylemediğini kolayca algılayabilen bir teknolojidir.

Ford, kendi adına, Sınır bu iç mekan radarı, sürücü yardım teknolojilerinin bir parçası haline gelebilir. Şu anda otomobil üreticisi, bunun yerine bu özellikleri araştırmak için “gelişmiş dış radarlar” kullandığını söylüyor (ki bu bana pahalı geliyor). Şu anda şirketin Araştırma ve İleri Mühendislik ekibine başkanlık eden Ford’dan Jim Buczkowski’den bir açıklama:

Günümüzde gelişmiş dış radarları kullanan lider Ford Co-Pilot360 sürücü destek teknolojilerimizin ötesinde çeşitli müşteri deneyimlerini geliştirmek için iç radarın sensör kaynağı olarak nasıl kullanılacağını araştırıyoruz. Yarı iletken endüstrisi katılımıyla standart bir API, donanım kaynağından bağımsız yazılım geliştirmemize ve yazılım ekiplerine birden fazla radar platformunda yenilik yapma özgürlüğü vermemize olanak tanıyacak.

Diğer şirketler de radarı araştırıyor: Amazon da benzer şekilde radarın uyku düzeninizi izlemesine yardımcı olup olmayacağını araştırıyor; Bu akıllı köpek tasması, köpeğiniz çok tüylü veya tüylü olsa bile hayati önemlerini izlemek için minyatür radar kullanır ve bu ampul insanlar için aynı şeyi yapar. Ancak Google’ın girişimleri altında listelenen katılımcıların çoğu şimdilik çip ve sensör tedarikçileri. Yalnızca, radar tabanlı bir kan basıncı sensörü için bir geliştirme kitine sahip olan Ford ve Blumio öne çıkıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.