Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google Chrome’un Yeni Derin Bağlantı Özelliği Nasıl Kullanılır

Google Chrome’un Yeni Derin Bağlantı Özelliği Nasıl Kullanılır


  • Örneğin, Köpekler hakkındaki Wikipedia makalesinde
  • Metin Parçasına Kayan Bağlantılar Oluşturma

Hiç uzun bir web sayfasının belirli bir bölümüne giden bir bağlantı oluşturmak istediniz mi? Chrome 80, bunu ” Metin Parçasına Kaydırma ” adlı yeni bir derin bağlantı özelliği ile mümkün kılıyor .

Bu özellik, bir web sitesinin geliştiricisi için özel bir çaba gerektirmez. Herhangi bir web sitesindeki herhangi bir web sayfasına derin bağlantılar oluşturabilirsiniz. Ancak, bu bağlantılar şimdilik yalnızca Google Chrome 80’de çalışacak. (En son Chrome sürümünün yüklü olup olmadığını kontrol etmek için menü> Yardım> Google Chrome Hakkında’yı tıklayın.)

Metin Parçasına Kayan Bağlantılar Oluşturma

Google Chrome kullanıyorsanız bu özelliğe bir göz atmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin. Bu bağlantıyı tıkladıktan sonra Chrome, ana sayfamızı yükler ve ardından aşağı doğru kaydırır ve “Hakkımızda” metnini vurgular:

blogdefteri.com/#:~:text=about%20us

Bunu web sitemizde etkinleştirmek için özel bir şey yapmadık. Chrome, URL’nin sonundaki parametreye dikkat eder. Web sayfasını yüklediğinizde, URL’de belirttiğinizle eşleşen metne kaydırılır ve vurgulanır.

Bu özelliği en temel biçiminde kullanmak için, bir web sayfasını ziyaret edin ve #:~:text=WORD“WORD” yerine istediğiniz bir kelimeyi koyarak web sayfasının adresinin sonuna ekleyin . Boşluk karakteri yerine “% 20” kullanın.

Örneğin, Köpekler hakkındaki Wikipedia makalesinde “yarışmalar” kelimesine bir bağlantı oluşturmak istediğinizi varsayalım. Adresi https://en.wikipedia.org/wiki/ Dogalıp eklersiniz #:~:text=competitions. Ortaya çıkan bağlantı şöyle olacaktır:

https://en.wikipedia.org/wiki/Dog#:~:text=competitions

Bu özellik aynı zamanda bir veya iki kelimeyi belirtmek yerine daha karmaşık talimatları da destekler. Bu, daha karmaşık belgelerde yardımcı olabilir. Daha fazla teknik bilgi için taslak Metin Parçaları standartlar belgesini okuyabilirsiniz .

Bu özellikle ilgili gizlilik endişeleri hakkında bazı tartışmalar yapıldı , ancak Google Chrome 80’in kararlı sürümünde zaten mevcut. Diğer tarayıcılar henüz oturum açmadı.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.