Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google, büyük ekranlı cihazlar için ilk Android 12L beta sürümünü yayınladı

Google, büyük ekranlı cihazlar için ilk Android 12L beta sürümünü yayınladı

Google, işletim sistemine tabletlerde ve büyük katlanabilir telefonlarda daha iyi bir deneyim sunmak için tasarlanan Android 12L güncellemesini bugün ilk beta sürümüne kavuşan güncellemesini duyurdu. Beta 1 hala geliştiricilere çok yönelik görünse de, Google’ın geliştirici önizlemesinden (biraz) daha parlak bir durumda ne üzerinde çalıştığını görmek için bir şans olabilir.

Android 12L ile Google, daha büyük ekranlara sahip cihazlar için aynı anda daha fazla bilgi almanızı sağlayacak iki sütunlu bir düzen ekliyor. Örneğin, hızlı ayarlarınız ve bildirimleriniz yan yana görüntülenebilir. Google ayrıca çoklu görevi geliştirmek için de çalışır ve bir uygulamayı görev çubuğundan bölünmüş ekran moduna sürüklemenize izin tanır (uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmak için de kullanabilirsiniz).

Google, 12L’nin çoklu görevleri kolaylaştırması gerektiğini söylüyor.
GIF: Google

Geliştirici önizlemesinde olduğu gibi Google, Lenovo Tab P12 Pro’nuz varsa betayı gerçek bir büyük ekran cihazda çalıştırabilmeniz gerektiğini söylese de, beta sürümünün “daha sonraki bir tarihe” kadar kullanılamayacağını söylüyor. Etrafta yatanlardan birine sahip değilseniz veya beklemek istemiyorsanız, daha yaygın hale geldiğinde nasıl görüneceğini hissetmek için 12L beta sürümünü bir emülatörde de çalıştırabilirsiniz.

Google ayrıca, şu anda Pixel 5A aracılığıyla Pixel 3A’yı içeren bir liste olan “desteklenen Pixel cihazınıza” 12L yükleyebileceğinizi, ancak büyük ekran kullanıcı arabirimini test edemeyeceğinizi söylüyor. Yine de gerçekten sadece kanayan kenarda olmak istiyorsanız veya 12L’nin yeni API’lerinden faydalanan uygulamaları test ediyorsanız Pixel’inizi buraya yazdırabilirsiniz. İlk beta olarak, muhtemelen kenarlarda biraz sert olduğunu unutmayın.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.