Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Google, Asistan’ın beyaz gürültü sesini değiştirdi ve çoğu kişi bundan memnun değil

Google, Asistan’ın beyaz gürültü sesini değiştirdi ve çoğu kişi bundan memnun değil

Google, uyumayı veya ders çalışmayı kolaylaştırmak için gürültüyü engellemeye yardımcı olabilecek beyaz gürültü de dahil olmak üzere Google Asistan’dan birçok ortam sesi sunar. Ancak şirket görünüşe göre geçen hafta beyaz gürültü sesini değiştirdi ve çoğu kişi tarafından bildirildiği üzere güncellemeyle ilgili hayal kırıklığını dile getirdi. 9to5Google.

150’den fazla yanıtla bu Google Nest topluluk ileti dizisinde belgelendiği gibi, değişiklik birçok insan için yıkıcı oldu. Bazıları yeni beyaz gürültüyü daha sessiz veya boğuk bir ses olarak tanımladı. Bir kişi, çocuğunun Google Nest Hub yerine başka bir beyaz gürültü oluşturucu kullanmak istediğini söyledi. Bir diğeri, yürümeye başlayan çocuklarının değişimi gözlemlediğini ve gece uyandığını söyledi.

Google, bir yorum isteğine hemen yanıt vermedi. Şirketin şikayetleri gidermek için beyaz gürültü sesini bir şekilde ayarlamayı planlayıp planlamadığı belli değil.

Eski beyaz gürültü sesini hemen şimdi geri istiyorsanız, Reddit’teki bir kullanıcı, teorik olarak geçici çözüm olarak kullanabileceğiniz bir saatlik orijinal ve daha uzun sürümlerini Google Drive’a yükledi. Alternatif olarak, orman sesleri ve yağmur sesleri gibi Google’ın sunduğu diğer ortam seslerini denemek isteyebilirsiniz; tam listeyi burada görebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.