Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Göğüs Büyütme: Alttan Çıkarma Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Alttan çıkma, meme implantının memenin altındaki doğal çizgi kıvrımının altına kayması ve meme ucunun implantın düştüğü yerden daha yukarıda görünmesi durumudur. Bu durum, çok ince ve esasen çok az meme dokusuna sahip kadınlarda çok baskındır. Alttan alma, göğüs kasının üzerine bir implant yerleştirildiğinde de olur.

Dipten Çıkma Nasıl Olur?

Göğüs büyütme sırasında, implant cebi aşırı diseke edildiğinde dibe çökme meydana gelir. Ayrıca, ilk operasyon sırasında meme altı kıvrımı çok düşük ayarlandığında da meydana gelebilir.

Ayrıca bu hatalar tecrübesiz cerrahlarda daha fazla görülmektedir. Kıdemli cerrahların, cildin gerilmesine neden olan çok büyük bir implant yerleştirerek farklı türde bir hata yaptıkları bilinmektedir. Sonunda implantın altında, implantın kayması için boşluk oluşturan bir cep oluşur.

Çoğu dibe vurma vakası birkaç ay içinde rapor edilir; ancak yıllar sonra oluşuyorsa, çok ağır bir implantın sonucu olabilir. Koltuk altı, meme altı ve periareola kesilerinden yerleştirilen meme implantlarında daha sık görülür.

Tek Tip Meme İmplantına Özel mi?

Dibe vurma, salin veya jel, dokulu veya pürüzsüz ve yırtılma veya yuvarlak damla olsun, her tür implantta gerçekleşebilir.

Düzeltilebilir mi?

Neyse ki dibe vurma, sertifikalı ve deneyimli bir cerrahın yardımıyla kolayca düzeltilebilecek bir durumdur. Plastik cerrahınızın sertifikalı olup olmadığını Avustralya Plastik Cerrahlar Derneği veri tabanından hızlıca kontrol ederek öğrenebilirsiniz.

Aşağıda, dibe vurmayı düzeltmek için kullanılan farklı prosedürler yer almaktadır:

1. İmplantın değiştirilmesi. Bu prosedür, cebin kapatılmasını ve eski implantın yenisiyle değiştirilmesini içerir.

2. Kapsülorafi. Bu, sütürlerin memenin alt yarısına yerleştirilmesini içerir. İmplantın konumu ve boyutu ayarlanırken implantı tutan kapsül ayarlanır. Bu, göğsün üzerinde daha yüksek oturmasını sağlayacaktır.

3. Göğüs kaldırma. Bu, daha genç bir görünüm kazandırmak için hastanın göğsünün kaldırıldığı bir plastik cerrahi şeklidir. Bu durumda, hastanın memesi dibe çökmüşse ve cildi elastikiyetini kaybetmişse, meme dikleştirme bu durumu düzeltmeye yardımcı olacaktır.

Dibe vurmak için düzeltici cerrahi genellikle bir ila üç saat arasında bir zaman alır. Prosedürün uzunluğu, yapılması gereken rekonstrüktif çalışmanın miktarına bağlı olacaktır. Hastalar dört ila altı hafta arasında herhangi bir yerde iyileşebilir ve ameliyattan sonraki bir hafta içinde normal aktivitelerine devam edebilirler. Ancak hastanın en az 10 gün yorucu aktivitelerden kaçınması ve altı haftaya kadar rekonstrüktif sutyen giymesi önerilir.

Dipten düşme, bunu yaşayan hastalar için alarm nedeni olmamalıdır. Sadece cerrahınızla iletişime geçin ve yapılacak rekonstrüktif cerrahiyi ayarlayın. İlk ameliyatı yapan cerrah yerine daha deneyimli bir cerrah aramayı tercih edebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.