Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

GM yaklaşmakta olan GMC Sierra Denali elektrikli kamyonetiyle dalga geçiyor

GM yaklaşmakta olan GMC Sierra Denali elektrikli kamyonetiyle dalga geçiyor

GMC Sierra Denali tam boyutlu kamyonet elektrikli oluyor. Otomobil üreticisi, yaklaşmakta olan EV’nin ilk görüntüsünü, Hummer EV kamyonuyla yaptığı gibi, yalnızca ön ucunu göstererek yaptı.

Kamyonun kare şeklindeki burnu, L şeklindeki farlar ve ortada ışıklı bir logo ile yola çıkıyor. Gaz eşdeğeri üzerindeki devasa ızgara düzeltildi – bu kaputun altında soğutmaya ihtiyaç duyan içten yanmalı bir motor olmadığının açık bir göstergesi. Ve görünüşe göre Hummer EV gibi aracın ne zaman şarj olduğunu gösteren bir tür aydınlatma sistemi alacağız.

Bunun dışında detaylar ince. Elektrikli Sierra sadece GMC’nin popüler Denali donanımında mevcut olacak, GM’nin Ultium elektrikli araç pil platformunda çalışacak ve GM’nin Detroit ve Hamtramck, Michigan’daki Fabrika Sıfırında monte edilecek. Kamyon gelecek yıl tanıtılacak ancak Chevy Silverado EV gibi 2023’ün başlarına kadar üretime geçmeyecek.

Silverado, 5 Ocak’ta Las Vegas’taki 2022 Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES) ilk kez görücüye çıkacak. Piyasaya sürüldüğünde, şirketin elektrikli araçlara yönelik 35 milyar dolarlık çok daha büyük itici gücündeki amiral gemisi araçlarından biri ve otomobil üreticisinin Chevy markası için ilk elektrikli kamyon olacak.

Ancak, kaçınılmaz olarak bayileri vurduklarında, hem Silverado hem de Sierra Denali pazarı oldukça kalabalık bulacak. Rivian R1T, Ford F-150 Lightning ve muhtemelen Tesla Cybertruck’ın 2022’de daha fazla sayıda müşteriye ulaşması bekleniyor. GM’nin elektrikli kamyon üretimi, 2022 baharında başlaması beklenen F-150 Lightning’in gerisinde kalacak. (Ford yakın zamanda yaklaşık 200.000 sipariş aldıktan sonra F-150 Lightning için rezervasyonları kapattı.)

Sierra, 2021’in ikinci çeyreğinde satışları yıldan yıla yüzde 40 artan GMC’nin en popüler kamyonlarından biri. Aynı zamanda otomobil üreticisinin en büyük ve en tehlikeli tasarımlı kamyonlarından biri, yüksek kaportası ve artan kare şeklindeki ön ucu ile aracın ön kör noktasının boyutu. Daha büyük gövdeli ve daha yüksek vagonlu kamyonlar, yayaların başlarına ve gövdelerine ölümcül darbeler alma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir. Daha yüksek açıklıklar, kurbanların kaportaya itilmek veya yana itilmek yerine hızla giden bir kamyonun altında mahsur kalma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına gelir.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.