Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

GM, müşterilere elektrikli Hummer kamyonet teslim etmeye başladı

GM, müşterilere elektrikli Hummer kamyonet teslim etmeye başladı

Şirketin web sitesinde yer alan bir basın açıklamasına göre GM, Hummer EV Edition 1 kamyonetlerini fabrika dışına ve müşterilerin araba yollarına göndermeye resmen başladı. Ultium platformu üzerine inşa edilen Hummer EV Edition 1 modeli, 1.000 beygir gücü, 11.500 lb-ft tork ve tahmini 329 mil menzil ile birlikte 110.295 dolarlık yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte geliyor.

Araca özgü özellikler arasında, arka ve ön tekerlekleri aynı açıda döndürerek kamyonun düşük hızlarda çapraz olarak sürülmesini sağlayan bir mod olan “CrabWalk” yer alır. Başka bir özellik, kamyonun süspansiyonunun yüksekliğini altı inç artırarak, kamyonun arazideyken büyük kayaları veya suyu temizlemesine olanak tanır – ince baskıda GM, bu özelliğin 2022 Edition 1 modelleriyle gelmediğini söylüyor, ancak ücretsiz bir yazılım güncellemesiyle sunulacak ve 2023 ve sonrasında üretilen tüm modellerde standart olacak.

General Motors için Jeffrey Sauger’ın fotoğrafı

Hummer EV Edition 1 ayrıca, GM’nin aracı yaklaşık üç saniyede sıfırdan 60’a gönderebileceğini iddia ettiği elektrikli tahrik sisteminin tam gücünü kullanmanıza izin veren bir performans ayarına sahiptir. Size eller serbest bir sürüş deneyimi sunan ve uyumlu yollarda otomatik şerit değiştirmeyi sağlayan Super Cruise ile birlikte gelir. Super Cruise, 2022 Cadillac Escalade’de çip sıkıntısı nedeniyle geçici olarak durduruldu, ancak Edition 1’in etkilendiği görünmüyor.

Hummer EV Edition 1 modeli o zamandan beri satıldı, ancak ön sipariş için hala mevcut olan başka donanımlar var. Hummer EV 3X, gelecek yılın sonbaharında satışa sunulacak ve 99.995 dolara mal olacak. Tahmini 300 milin üzerinde bir menzil ve 830HP ve 11.500 lb-ft’ye kadar tork üreten üç motorla gelecek.

Bu arada, 625HP Hummer EV 2X 89.995$’a mal olacak, iki motorla gelecek ve 2023 baharında satışa sunulacak. Tek bir şarjla tahmini 300 mil sürecek ve 7.400 lb-ft tork üretecek. Son olarak, grubun en ucuzu olan Hummer EV 2 de iki motora sahiptir ve aynı 625HP ve 7.400 lb-ft torku üretir. GM, 2024 baharında tam şarjla 250 milin üzerinde bir menzille 79.995 dolara piyasaya sürmeyi planlıyor. GM’nin sitesinde tüm donanımların özetini görüntüleyebilirsiniz.

Şirket, ilk olarak geçen yılın sonlarında elektrikli Hummer kamyonetini ortaya çıkardı. Türünün ilk örneği, Mart ayındaki bir müzayede sırasında 2,5 milyon dolara açık artırmayla satıldı ve tüm gelir, yaralı gazilere yardım eden bir hayır kurumu olan Tunnel to Towers Vakfı’na aktarıldı. GM ayrıca, BrightDrop EV600’ü Ultium platformu üzerine inşa edilmiş bir ticari dağıtım aracı olan FedEx’e göndermeye başladığını da duyurdu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.