Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

GitHub artık yeni bağımlılıklardaki tedarik zinciri hatalarını uyarabilir


GitHub

GitHub artık bilinen tedarik zinciri güvenlik açıklarından etkilenen yeni bağımlılıklar getiren çekme isteklerini engelleyebilir ve sizi uyarabilir.

Bu, yeni eklenerek elde edilir. Bağımlılık İncelemesi GitHub Eylemi projelerinizden birinde mevcut bir iş akışına. Bunu, deponuzun Güvenlik altındaki Eylemler sekmesinden veya doğrudan GitHub Marketplace’ten yapabilirsiniz.

Bir yardımı ile çalışır API uç noktası bu, her çekme isteğinde bunları deponuza eklemeden önce bağımlılık değişikliklerinin güvenlik etkisini anlamanıza yardımcı olacaktır.

GitHub Kıdemli Ürün Müdürü Courtney Claessens, “GitHub Eylemi, şu anda yalnızca bir çekme isteğinin zengin farklılığında görüntülenen güvenlik açıklarını bulmayı ve engellemeyi otomatik hale getiriyor” dedi.

Karşı bağımlılık değişiklikleri için çekme isteklerini tarayarak çalışır. GitHub Danışma Veritabanı (açık kaynaklı yazılımlardaki güvenlik kusurlarını detaylandıran bir CVE ve tavsiyeler koleksiyonu) yeni bağımlılıkların güvenlik açıkları oluşturup oluşturmadığını görmek için.

Claessens, “Yaparlarsa, eylem, hangi bağımlılığın bir güvenlik açığı olduğunu görebilmeniz ve düzeltmeyi sağlanan bağlamsal zeka ile uygulayabilmeniz için bir hata oluşturacaktır.”

GitHub Bağımlılık İnceleme eylemi
GitHub Bağımlılık İncelemesi iş başında (GitHub)

Bağımlılık incelemesi, aşağıdakiler hakkında bilgi sağlamak için tasarlanmıştır:

  • Yayın tarihleriyle birlikte hangi bağımlılıkların eklendiği, kaldırıldığı veya güncellendiği
  • Bu bileşenleri kaç proje kullanıyor?
  • Bu bağımlılıklar için güvenlik açığı verileri

GitHub, “Bir çekme isteğindeki bağımlılık incelemelerini kontrol ederek ve savunmasız olarak işaretlenen tüm bağımlılıkları değiştirerek, projenize güvenlik açıklarının eklenmesini önleyebilirsiniz” diye açıklıyor.

“Dependabot uyarıları, zaten bağımlılıklarınızda bulunan güvenlik açıklarını bulacaktır, ancak olası sorunları ortaya çıkarmaktan kaçınmak, sorunları daha sonraki bir tarihte düzeltmekten çok daha iyidir.”

Bağımlılık İnceleme eylemi şu anda genel beta sürümündedir ve GitHub Gelişmiş Güvenlik lisansıyla GitHub Enterprise Cloud kullanan kuruluşlara ait tüm genel havuzlar ve özel havuzlar için kullanılabilir.

Bağımlılık İncelemesinin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz burada. GitHub ayrıca, eylemin ayrıntılarıyla ilgili ayrıntılı kurulum adımları sağlar. pazar yeri girişi.

GitHub ayrıca Pazartesi günü yaptığı açıklamada, GitHub Advanced Security müşterileri için kod barındırma platformunun gizli tarama yeteneklerini genişlettiğini duyurdu. kimlik bilgilerinin yanlışlıkla açığa çıkmasını önlemek uzak depolara kod göndermeden önce.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.