Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Gezinme Menüsüne WordPress Çıkış Bağlantısı Nasıl Eklenir?

Gezinme Menüsüne WordPress Çıkış Bağlantısı Nasıl Eklenir?


Sitenize bir WordPress çıkış bağlantısını manuel olarak eklemek ister misiniz? Bir WordPress üyelik sitesiniz varsa , kullanıcılarınız için önemli bir çıkış bağlantılarına sahip olmak yararlı olur. Bu makalede, WordPress çıkış bağlantısına giden doğrudan yolu ve sitenizin diğer alanlarının yanı sıra WordPress menüsünüzde çıkış bağlantısını nasıl ekleyeceğinizi de paylaşacağız.

WordPress için Çıkış Bağlantısı

Normalde, çıkış bağlantısına tıklayarak WordPress sitenizden çıkış yapabilirsiniz. Bu bağlantı, profil resminizin altında WordPress yönetici çubuğunun sağ üst köşesinde bulunur .

Tek yapmanız gereken farenizi kullanıcı adınıza götürmektir ve açılır menüde görünecektir.

Siz veya site yöneticinizin WordPress yönetici çubuğunu devre dışı bırakmasıdurumunda, WordPress oturum kapatma bağlantısını göremezsiniz.

İyi olan şey, WordPress çıkış bağlantısının mevcut WordPress oturumunuzdan çıkış yapmak için doğrudan erişilebilmesidir.

WordPress sitenizin çıkış bağlantısı şu şekildedir:

http://example.com/wp-login.php?action=logout

Example.com’u kendi alan adınızla değiştirmeyi unutmayın.

WordPress sitenizden çıkış yapmak için bu bağlantıya doğrudan tarayıcı pencerenizden erişebilirsiniz.

WordPress çıkış bağlantısını ziyaret ettiğinizde, sizi bir uyarı sayfasına yönlendirecektir. Oturumu gerçekten kapatmak istediğinizi onaylamak için çıkış bağlantısını tıklamanız gerekecektir.

Ayrıca, bu çıkış bağlantısını WordPress sitenizin herhangi bir yerine el ile de ekleyebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağına bir bakalım.

Video öğretici

Videoyu beğenmediyseniz veya daha fazla talimata ihtiyacınız varsa, okumaya devam edin.

WordPress Navigasyon Menülerinde Çıkış Bağlantısını Ekleme

Sitenizin gezinme menüsündeki WordPress çıkış bağlantısını eklemek, web sitenizdeki herhangi bir sayfadan kolayca erişilebilir olmasını sağlayacaktır.

Sadece WordPress yöneticinizdeki Görünüm »Menüler sayfasına gidin. Bundan sonra, genişletmek için özel bağlantılar sekmesini ve URL alanında çıkış bağlantısını tıklamanız gerekir.

İşiniz bittiğinde, ‘Menüye ekle’ düğmesine tıklayın ve bağlantının sağ sütunda görüneceğini fark edeceksiniz. Konumunu sadece yukarı veya aşağı sürükleyerek ayarlayabilirsiniz.

Değişikliklerinizi kaydetmek için ‘Menüyü Kaydet’ düğmesini tıklamayı unutmayın.

Artık navigasyon menüsündeki çıkış bağlantısını görmek için web sitenizi ziyaret edebilirsiniz.

Menüde çıkış linki eklenmesi sorunu, tüm kullanıcılar tarafından görülebilmesidir (hem giriş hem de çıkış). Sadece oturum açmış olan kullanıcılara çıkış bağlantısını göstermek mantıklıdır.

Kenar Çubuğu Widget’ında WordPress Çıkış Bağlantısı Ekleme

WordPress, Meta adında bir varsayılan widget ile birlikte gelir . Bu widget, kullanıcılara bir çıkış veya oturum açma bağlantısı da dahil olmak üzere bir dizi faydalı bağlantıyı gösterir.

Bazı kişiler Meta parçacığındaki diğer bağlantıları bulmak kadar kullanışlı değildir.

Alternatif olarak, düz HTML’de çıkış linki ile düz bir metin veya özel HTML widget’ı da ekleyebilirsiniz. Eklemeniz gereken HTML kodu:

<a href="http://example.com/wp-login.php?action=logout">Logout</a>

Şimdilik bu kadar.

Bu makalenin, doğrudan WordPress çıkış bağlantısını bulmanızı ve gezinme menünüze eklemenizi umuyoruz. 

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.