Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Gerçek hayatta değişken yazı tipleri

Gerçek hayatta değişken yazı tipleri

Henüz değişken yazı tiplerini kullanmaya başlamadıysanız, makale Gerçek hayatta değişken yazı tipleri itibaren Roman Şamin Ve Travis Turner Evil Martians’ta bazı mükemmel kullanım durumları ve bir sonraki projenizin neden değişiklik yapması gerektiğine dair nedenler var.

Değişken yazı tipleri artık mükemmel tarayıcı desteğine sahiptir. Tarayıcının tüm varyasyonlar için yalnızca tek bir yazı tipi dosyası indirmesi gerektiğinden performans konusunda yardımcı olabilirler. Bununla birlikte, bu makalede gösterildiği gibi, yazı tipi ağırlıklarını logolar ve diğer öğelerle eşleştirmeye, açık ve koyu mod arasındaki kontrast sorunlarına yardımcı olmaya ve küçük metinleri daha okunabilir hale getirmeye de yardımcı olabilirler.

tarayıcı desteği

  • Chrome 62, Desteklenir 62
  • Firefox 62, Desteklenir 62
  • Kenar 17, Desteklenen 17
  • Safari 11, Desteklenir 11

Kaynak

Kahraman görseli Florian Klauer

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.