Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

George.com, yeni Progresif Web Uygulaması ile mobil müşteri deneyimini geliştiriyor

George.com, yeni Progresif Web Uygulaması ile mobil müşteri deneyimini geliştiriyor

George.com ASDA Walmart’ın bir parçası olan İngiltere’nin önde gelen giyim markasıdır. Marka, sitelerini Progresif Web Uygulamasına (PWA) yükselttikten sonra mobil dönüşümde yüzde 31’lik bir artış gördü.

  • 3,8x – Daha hızlı ortalama sayfa yükleme süresi
  • 2x – Daha düşük hemen çıkma oranı
  • %31 – Dönüşüm Oranında Artış
  • %20 – Ziyaret başına daha fazla sayfa görüntüleme
  • %28 – Ana ekrandan yapılan ziyaretler için sitede daha uzun ortalama süre

Meydan okumak #

Mobil alışveriş deneyimiyle ilgili tüketici beklentilerinin tüm zamanların en yüksek seviyesinde olmasıyla Asda George, modası geçmiş bir mobil çözümü yenilemeleri ve böylece müşterilere sunulan teklifi iyileştirmeleri gerektiğini fark etti. Ekip, mobil dönüşüm sağlamak için tasarıma, hıza ve işlevselliğe odaklanan mobil öncelikli bir yaklaşımı benimsedi.

Çözüm #

George.com ekibi, bu zorluğun üstesinden gelmek için işletmenin bir Progresif Web Uygulaması geliştirerek mobil deneyimi geliştirmesi gerektiğini fark etti. Uçtan uca müşteri yolculuğunu değerlendirmek için Isobar İngiltere ile birlikte çalışan ekip, iş akışına yönelik dolandırıcılık odaklı, çevik bir yaklaşım benimsedi. Asda George ekibi, PWA’yı aşamalı olarak devreye alarak faydaları hemen fark edebildi.

Sayfa geçişi sırasında iskelet ekranı
Sayfa geçişinden sonra tamamen oluşturulan sayfa

Site hızı, girişimin en önemli parçasıydı. Google’a uygun olarak PWA en iyi uygulamalarını izleyen Asda George, alışveriş yapanlar için sayfa yükleme süresini şu kadar azalttı: 3,8 kat. İşletme ayrıca dönüşümde yüzde 31’lik bir artış gördü ve Yüzde 20 daha fazla sayfa görüntüleme ziyaret başına

Asda George, site genelinde HTTPS uygulayarak artık müşteriler için daha güvenli bir uçtan uca alışveriş deneyimi sunuyor, Service Worker gibi modern tarayıcı özelliklerini etkinleştiriyor ve bu nedenle tüketicilerin çevrimdışıyken markayla iletişim halinde olmalarını sağlıyor.

Buna ek olarak, marka bir “Ana Ekrana Ekle” istemi uygulayarak müşterinin sitede geçirdiği sürenin artmasıyla sonuçlandı. yüzde 28gerçekten web’de deneyim benzeri bir yerel uygulama yaratıyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.