Kaydol

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza kaydolun.

Oturum aç

Flood göndermek, insanların floodlarını okumak ve diğer insanlarla bağlantı kurmak için sosyal Floodlar ve Flood Yanıtları Motorumuza giriş yapın.

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

3 ve kadim dostu 1 olan sj'yi rakamla giriniz. ( 31 )

Üzgünüz, Flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Geniş Çapta Görüntülenen İçerik Raporu, Üçüncü Çeyrek 2021

Geniş Çapta Görüntülenen İçerik Raporu, Üçüncü Çeyrek 2021

  • İnsanların en sevdiği filmler ve kişisel ilgi alanlarına adanmış Sayfalar hakkında gönderiler içeren Haber Kaynağı’nda en çok izlenen organik içeriği vurgulamak için 2021’in üçüncü çeyreği için Geniş Çapta İzlenen İçerik Raporu’nu yayınlıyoruz.
  • Bu raporları ayrıntılı olarak tartışmak ve bu çalışmaya bağlı ürün değişikliklerini keşfederken girdilerini göz önünde bulundurmak için akademisyenler ve uzmanlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Bugün yayınlıyoruz. Yaygın Olarak Görüntülenen İçerik Raporu (WVCR) 2021’in üçüncü çeyreği için. Bu, ABD’deki etki alanları, bağlantılar, Sayfalar ve gönderiler de dahil olmak üzere Haber Kaynağı’nda en çok görüntülenen organik içeriği vurgulayan bu raporun ikinci sürümüdür. Bu rapor Facebook tarafından önerilen içeriği içerir ve reklam içeriğini hariç tutar. Kapsamı ve metodolojisi hakkında daha fazla bilgiyi Eşlik Rehberi.

Haber Kaynağı’na hükmeden kutuplaştırıcı içerik hakkında çok şey yazıldı, bu nedenle bu rapor, insanların gönderilerini içeren en çok kişiye ulaşan içerik türlerine daha fazla ışık tutuyor. favori filmler ve Sayfalar eğlence aşçılık ve aile. Yine de, bu raporlar, uygulama ve indirgemelerimizdeki boşlukları vurguladı ve bunu ele almak için hemen adımlar atıyoruz.

Q2 Raporundan Bu Yana Güncelleştirmeler

WVCR’mizi piyasaya sürdükten sonra, akademisyenler, sivil toplum grupları ve araştırmacılarla birlikte ilk raporumuzun en değerli buldukları kısımlarını belirlemek için hangi ölçümlerin daha fazla bağlama ihtiyacı olduğunu ve Facebook’taki içerik dağıtımını en iyi şekilde nasıl destekleyebileceğimizi belirlediler. Bu tartışmalara dayanarak, metodolojimize daha fazla açıklık sağladık ve Yardımcı Kılavuz’a daha fazla bağlam dahil ettik. İlerleyen gelişmelerde, bu raporları iyileştirmek ve iyileştirmek için dış paydaşlarla çalışmaya devam edeceğiz.

İhlal Eden İçeriği Kaldırma

Grafik şiddet, nefret söylemi veya sahte COVID tedavileri gibi gerçek bir zarar riski oluşturduğunda içeriği Facebook’tan kaldırıyoruz. Topluluk Standartlarımız nefret dolu veya zararlı içeriği yasaklar ve onu tanımlamanın ve hızlı bir şekilde hareket etmenin yollarını geliştirmeye büyük yatırım yapıyoruz. İlk WVCR’mizden gelen öğrenmeler, yüzden fazla Sayfa, profil ve etki alanından oluşan bir ağın kaldırılması da dahil olmak üzere mevcut politikaların daha iyi uygulanmasına ve geliştirilmesine yol açmıştır. kimlik dışı davranış.

Düşük Kaliteli İçeriği Azaltma

Dağıtımı azaltmak için Haber Kaynağı sıralamasını da kullanıyoruz içerik içerebilecek gönderilerin sakıncalı olduğunu, ancak politikalarımız kapsamında kaldırma çubuğunu karşılaması gerekmez. Bu raporları oluştururken, nişan yemi ve daha fazlasını ele almak için düşük kaliteli içeriğin rafine edilmesi gerekiyordu, bu da onu tanımlama ve azaltma şeklimizde değişikliklere yol açtı. Örneğin, etkileşim yemi tanımlayıcılarımızı genişletiyor, arkadaşlarınızdan gelen yorumların Haber Kaynağı’nda bağlantısız gönderileri gösterme üzerindeki etkisini değerlendiriyor ve bu etkiyi azaltmayı deniyoruz. Ayrıca yeni deneyler araştırıyoruz. ilgisiz bağlantılara sahip gönderileri azaltın. Bu değişikliklerin gelecekteki raporlarda düşük kaliteli içeriğin azalmasına yol açabileceğini öngörüyoruz; ancak, gözle görülür bir etki yaratmak için azaltma çabalarımız için birkaç raporlama döngüsü gerekebilir.

Devam Eden Çalışma ve Şeffaflık

WVCR’den öğrendiklerimize dayanarak yaptığımız değişiklikler hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya kararlıyız. Ayrıca, bu raporları ayrıntılı olarak tartışmak ve bu işe bağlı yeni testleri veya ürün değişikliklerini keşfederken girdilerini göz önünde bulundurmak için akademisyenler ve uzmanlarla bir araya gelmeye devam edeceğiz.

Daha fazla bilgi için tam rapor ve Eşlik Rehberi.

Benzer Yazılar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.