Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Garmin’in en yeni akıllı saatleri, fitness meraklılarıyla sınırlı değil

Garmin’in en yeni akıllı saatleri, fitness meraklılarıyla sınırlı değil

Garmin giyilebilir ürünlerini düşündüğünüzde, muhtemelen çalışan akıllı saatlerini düşünüyorsunuz – dayanıklı ve biraz hantal, ancak mükemmel GPS, ayrıntılı ölçümler ve uzun pil ömrü ile. Şirket, son yıllarda fitness nişinin ötesine geçmek için adımlar attı, ancak sonunda Venu 2 Plus ve giriş seviyesi Vivomove Sport ile CES 2022’deki adımını atmış görünüyor.

Venu 2’nin geçen Nisan ayında piyasaya sürülmesi göz önüne alındığında, Venu 2 Plus için biraz erken görünebilir. Bununla birlikte, cihaz, Venu 2: ses yeteneklerindeki göze çarpan eksikliklerden birini düzeltir. Venu 2 Plus hem bir hoparlör hem de mikrofon ekler; bu, akıllı saatin artık doğrudan bilekten arama yapma ve arama yapma ve ayrıca sesli asistan desteği ekleme yeteneğine sahip olduğu anlamına gelir. Saat, telefonunuzda hangi yardımcı olursa olsun çalışır, yani doğrudan saate yüklenmek yerine Bluetooth üzerinden çalışır. Garmin’in Venu 2 Plus proje lideri Phil McLendon’a göre bu bilinçli bir karardı, çünkü “en iyi yardımcı zaten telefonunuzda olandır.”

Boyut olarak saat, 45 mm Venu 2 ile 40 mm Venu 2S arasında bir uzlaşma olan 43 mm’lik bir kasaya sahip. Ayrıca, akıllı saat modunda tahmini dokuz gün ve GPS + Müzik modunda sekiz saate kadar pil ömrü biraz daha az pil ömrüne sahiptir (Bu, bir akıllı saat için dokuz gün hala oldukça etkileyici). Ayrıca renkli bir dokunmatik ekrana ve her zaman açık ekran seçeneğine sahiptir.

Venu 2 Plus, Venu 2’de eksik olan ses özelliklerini ekler.
Fotoğraf Victoria Song / The Verge

Bu arada, Vivomove Sport yeni bir hibrit analogdur ve 179,99 $ ‘dan giriş seviyesi bir akıllı saat olması amaçlanmıştır. Garmin’in Vivomove serisi her zaman şık olmuştur, aynı zamanda aşırı pahalı olmuştur. Örneğin Luxe, muhteşem bir akıllı saat ancak 499,99 dolara mal oluyor. Stil sadece 299,99 dolardan biraz daha ucuz. Sport aynı gizli dokunmatik ekrana sahip olsa da, ekranın yalnızca alt yarısında bulunuyor. Aynı zamanda bir silikon kayışı tercih ediyor ve daha sıradan kullanıcılar için olması gerektiği için, telefonunuzla bağlı GPS’i tercih ediyor. Bununla birlikte, saatle kaydedilen kandaki oksijen seviyelerini, uykuyu ve egzersizleri izlemeye devam eder, aynı ayrıntılı ölçümleri almaya devam eder. Ayrıca Garmin’in toparlanma seviyelerinizi, anormal kalp atış hızı uyarılarını ve kadın sağlığı takibini değerlendiren “Vücut Pili” özelliğini de destekler. Güvenlik için, belirlenmiş acil durum irtibat kişilerine konumunuzu belirten bir mesaj da gönderebilir.

Hem Venu 2 Plus hem de Vivomove Sport ile birkaç hafta geçirme şansım oldu ve ilk izlenimim ikisinin de sağlam akıllı saatler olduğu yönünde. Venu 2 Plus bileklerime biraz büyük geldi ama stil ve okunabilirlik açısından gözleri yoruyor. Birkaç saatlik GPS etkinliğine rağmen en az bir hafta pil ömrüm oldu. Aramalar net geliyordu ve sesli asistan özellikleri yeterince iyi çalıştı. Siri birkaç komutu anlamadı, ancak bunu Venu 2 Plus ile ilgili herhangi bir sorundan ziyade Siri’nin Siri olmasına bağlıyorum. Garmin Coach gibi sağlık özellikleri de biraz sorunlu olsa da kullanışlıydı. Ancak, yazılımın beta sürümünü kullandığım için performans konusunda nihai bir karar veremiyorum. Genel olarak, bunun Garmin’in bildiği, ancak akıllı özellikler pahasına olmayan derinlemesine fitness takibi isteyen biri için iyi bir seçim olduğunu görebiliyorum.

Akıllı bildirimlerin gösterildiği Vivomove Sport ekranı

Vivomove Sport, Garmin’in diğer hibrit analoglarıyla aynı “gizli” akıllı ekrana sahip.
Fotoğraf Victoria Song / The Verge

Vivomove Sport da şimdiye kadar etkileyiciydi. Bileğimi zorlamadı ve kendini akıllı saat düşmanı ilan eden bir arkadaşımdan bazı iltifatlar bile aldım. Nane yeşili rengi, sevimli olduğunu söyleyebilirim ve birkaç koşu ve kuvvet antrenmanı çalışması sırasında iyi durdu. Menülerde gezinmek ve bildirimleri okumak her zaman en kolayı değildir, ancak bu Vivomove Sport’a özgü değildir. Piyasadaki her hibrit analog saatte bulacağınız bir ödünleşimdir. Ayrıca pil ömrünün daha kısa olduğunu gördüm, çünkü tek bir şarjla yaklaşık dört gün dayandı. Bu hala bir Apple Watch veya Samsung Galaxy Watch 4’ten çok daha uzun, ancak bazı Fitbit’ler kadar uzun değil.

Her iki saat de artık Garmin’in web sitesinde mevcut. Venu 2 Plus’ın önerilen perakende fiyatı 449,99 $ ve üç versiyonu var: tamamı siyah, beyaz ve altın ile gri ve gümüş. Vivomove Sport 179,99 dolar ve siyah, beyaz, kahverengi ve nane yeşili renklerinde geliyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.