Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Garmin, yenilenen Fenix ​​7 ve Epix akıllı saatlerini duyurdu

Garmin, yenilenen Fenix ​​7 ve Epix akıllı saatlerini duyurdu

Olmasına rağmen cehenneme ve geri sızdı, Garmin Fenix ​​7 serisi CES 2022’de gösterilmedi. Bunun nedeni Garmin’in yenilenen çok sporlu GPS akıllı saatlerini ayrıca duyurmak için bugüne kadar beklemeye karar vermesiydi. üstüne bir güncellenmiş amiral gemisi Fenix ​​7 serisi, Garmin ayrıca epik — her zaman açık renkli ekrana sahip sağlam bir dış mekan akıllı saati.

Yeni Fenix ​​7 akıllı saatleriyle ilgili bazı şeyler Garmin hayranlarına tanıdık gelecek. Hala üç boyut var: 42 mm Fenix ​​7S, 47 mm Fenix ​​7 ve kuyruklu 51 mm Fenix ​​7X. Fenix ​​​​7S ve 7, fiber takviyeli polimerden yapılmış “normal” versiyonlarda gelecek, ancak her üç model için Solar Editions ve Sapphire Solar Edition da var. Ek olarak, Sapphire Solar Editions, ekstra dayanıklılık için malzemeleri titanyuma ve safir ekrana yükseltir.

Adlarından da anlaşılacağı gibi Garmin, her üç boyuta da güneş enerjisiyle şarj etme yetenekleri ekliyor. Garmin, Fenix ​​6X Pro, bu saatler yüzde 54 daha fazla güneş yüzey alanına sahip – ve bu da iddiaya göre daha uzun pil ömrü anlamına geliyor. GPS etkinken Garmin, 7S için maksimum pilin güneş enerjisiyle şarj ile 90 saat ve 162 saat olduğunu söylüyor. Sayılar, güneş enerjisi ile 136 saatten 289 saate kadar 7’ye çıkıyor. 7X için Garmin, güneş enerjisiyle 213 saat veya 578 saat alacağınızı söylüyor. Tabii ki, bunların hepsi tahmindir ve gerçekte elde edeceğiniz şey, büyük ölçüde kişisel kullanımınıza bağlı olacaktır.

Fenix ​​​​7 saatlerinin tümü, her büyük uydu sistemini destekleyecek, aynı zamanda “zorlu GPS ortamlarında” daha iyi doğruluk için L5 frekans aralığını da ekleyecektir. L5, sivil kullanım için “modernize edilmiş” üç GPS sinyalinden biridir. ABD hükümeti, “daha yüksek güç, daha fazla bant genişliği ve gelişmiş sinyal tasarımına” sahip olun. Ürün yelpazesi ayrıca dokunmatik ekran özelliklerine de sahip – ancak endişelenmeyin, Garmin düğme kontrollerinden kurtulmuyor. (Aslında, yanlışlıkla basılmaları en aza indirmek için başlat ve durdur düğmesine aslında düğme koruyucuları ekliyor.) Buradaki fikir, ayarlarınızda gezinme veya GPS haritalarında yakınlaştırma gibi menüler arasında gezinmenin birden çok yolunu sunmaktır.

Ayrıca bir koşucunun ritmine uyan bir kırmızı ışık ve bir “flaş modu” da seçebilirsiniz.
Resim: Garmin

7X ayrıca, çok sporlu sporcuların gece aktiviteleri sırasında görmelerine ve görülmelerine yardımcı olmak için ayarlanabilir kırmızı veya beyaz ışıklı, parlak, yeni, eller serbest bir LED el feneri özelliğine sahiptir. Garmin, çift dokunuşla etkinleştirildiğini ve hem sol hem de sağ elini kullanan kullanıcılar için çalıştığını söylüyor. El fenerinin bir koşucunun ritmiyle de eşleştiği isteğe bağlı bir flaş modu vardır. Temel olarak, kolunuz aşağı sallandığında kırmızı, yukarı kaldırıldığında beyaz renkte yanıp söner. Garmin, diğerlerinin bir kişinin hangi yöne gittiğini daha iyi anlayabilmesi için arabalardaki ön ve arka lambalar gibi çalıştığını söylüyor.

Yazılım için Garmin, orta yoğunlukta sahip olabileceğiniz potansiyel dayanıklılığı mevcut efor seviyenizdeki dayanıklılığınızla karşılaştırmanıza yardımcı olacak bir Gerçek Zamanlı Dayanıklılık aracı ekliyor. Şirket ayrıca, kullanıcılara yardım istasyonlarının, yükseklik tırmanışlarının, suyun ve belirli bir rotadaki diğer ilgi çekici noktaların yerini bildiren Up Ahead adlı yeni bir haritalama özelliği ekliyor.

Bu arada Garmin, sonunda yedi yıl sonra Epix akıllı saatini yeniliyor. ilk kez 2015 yılında tanıtıldı. Yeni Epix, temel olarak, Fenix ​​7’yi alıp, “Ya transflektif ekranı 1.3-inç her zaman açık AMOLED ekranla değiştirirsem?” diye sorarsanız elde edeceğiniz şeydir. 47 mm’lik üç modelde gelir ve Fenix ​​7 gibi düğmeler, dokunmatik ekranlar ve Gerçek Zamanlı Dayanıklılık ile aynı özelliklerin çoğunu içerir. İki seri arasındaki temel fark, Epix’in yeni LED el fenerine sahip olmaması veya solar şarjı desteklememesidir. Pil ömrüne gelince, Garmin, Epix’in tek bir şarjla 16 güne kadar dayanabileceğini ve her zaman açık ekran etkinleştirildiğinde etkileyici bir altı gün sürebileceğini iddia ediyor.

Yeni Epix serisi, 1,3 inç, her zaman açık renkli dokunmatik ekran ekler
Resim: Garmin

Her iki akıllı saat serisi de push bildirimlerini, Garmin Pay’i, müzik depolamayı ve güvenlik özelliklerini destekler. Ayrıca kalp atış hızı izleme, solunum, stres izleme, vücut pili, fitness yaşı ve uyku izleme gibi olağan Garmin sağlık özellikleriyle birlikte gelirler.

Fenix ​​7 serisi güzel bir kuruşa mal oldu, ancak bu Garmin’in amiral gemisi GPS akıllı saatleri için kurs için eşit. Hangi malzemeleri ve modelleri tercih ettiğinize bağlı olmakla birlikte, Garmin Fenix ​​7S ve 7 699,99 dolardan başlar ve 899,99 dolara kadar çıkar. Bu arada, 7X modelleri 899,99 $ ile 999,99 $ arasında değişiyor. Garmin, onu birinci sınıf bir çoklu spor GPS saati olarak kabul ettiğinden, Epix de benzer şekilde fiyatlandırılmıştır. Arduvaz ve çelik model için 899,99 $ ve beyaz ve siyah titanyum modeller için 999,99 $ maliyeti.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.