Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Gano Excel’i Anlamak: Gano Excel ile Gerçekten Para Kazanabilir misiniz?

Gano Excel 1995 yılında Bay Leow Soon Seng tarafından kurulmuştur. Şirket, terapötik faydalar içeren bir mantar olan Ganoderma Lucidum ile ilgili ürünler sunmaktadır. Ayrıca, şirketleri ile para kazanmak isteyenler için bir iş fırsatı sunuyorlar. Gano Excel, dünyadaki tüm üretim tesislerinin sahibidir. 1999’dan beri küresel bir şirkettir ve mantar içeren takviyeleri 2002’de Kuzey Amerika’ya ilk tanıtan şirket olmuştur.

Şey:

Gano Excel, içinde birçok terapötik fayda bulunan Ganoderma Lucidum adlı bir mantar içeren ürünler sunmaktadır. Şu anda gibi toplam 15 ürünleri var. Mocha Çikolatalı kahve, Kırmızı Rooibos Çayı, Sakanno, Gano Sabunu, ve birkaç tane daha! Aşağıda birkaçını kısaca açıklayacağım!

 1. Gano Sabunu – Bu ürün, cildi temizlemek ve hasarlı ve yaşlanmış cildin onarımına yardımcı olmak için tasarlanmış E Vitamini ve diğer mineralleri içeren iki çubukla satılmaktadır.
 2. Gano Diş Macunu – Bu diş macunu diş çürüklerini, çürükleri, ağız kokusunu ve diş eti hastalıklarını önlemek için tasarlanmıştır ve elbette Ganoderma Lucidum içerir.
 3. ganoderma – Elbette, Ganoderma Lucidum’u içeren ve doğal savunmaları besleyerek vücudun iyiliğini desteklemesi gereken bir ek.

Fırsat:

Soru hala duruyor; Gano Excel ile gerçekten para kazanabilir misiniz? Bu soruyu cevaplamak için Tazminat Planlarına bakmalıyız! Ödeme alma olanağının yanı sıra Kanıtlanmış Satış Materyalleri, Eğitim Çağrıları ve Web Seminerleri, Öncü Çalıştaylar ve daha pek çok şey sunarlar!

Perakende Karlar, Hızlı Başlangıç, Artık İkili, Kontrol Eşleştirme Bonusu ve Global Bonus Havuzu gibi Gano Excel ile para kazanmaya başlamanın toplam 5 ana yolu vardır. Aşağıda birkaçını kısaca açıklayacağım!

 1. Perakende Karları – Bu ödeme ile %20 ila %25 perakende kâr elde edebilirsiniz!
 2. Artık İkili – Bu ödemeyi almaya hak kazandığınızda, ödeme ayaklarınızdan %20’ye kadar komisyon kazanabilirsiniz.
 3. Küresel Bonus Havuzu – Bu bonusa hak kazanmak için gerekli olanı elde ettiğinizde, tüm şirketin komisyona uygun hacminin %4’ünü kazanabilirsiniz!

Ücret:

Potansiyel olarak bu şirkete katılmakla ilgilenen bazı kişiler için, bu, katılmanın gerçekten başladığı düşünülen cevaplanması gereken en önemli sorudur! Esasen kendi işinizi açtığınızı ve tüm işletmelerin bir tür başlangıç ​​ücreti olduğunu anlayın. Genel olarak konuşursak, Gano Excel’e benzer bir şirkette başlangıç ​​fiyatları geleneksel bir şirketten çok daha ucuzdur. Örneğin, kendi Subway’inizi açmak istiyorsanız, sadece başlamak için yaklaşık 30.000 $ harcamayı bekleyin!

Gano Excel’in iş veya gelir fırsatını kullanmaya başlamanın toplam 6 yolu var! Her biri için fiyatlar aşağıda listelenecektir!

 1. Ortaklık İş Kiti – 25.00$
 2. Akıllı Başlangıç ​​Paketi – 50,00$
 3. Akıllı Başlangıç ​​Artı – $100.00
 4. ESP1 – 195.00 dolar
 5. ESP 2 – 495,00 $
 6. ESP3 – 995.00 $

Son düşünceler:

Ürünler harika ve Gano Excel, Ganoderma Lucidum ile ilgili ürünler açısından lider gibi görünüyor. Günümüzde Ganoderma Lucidum ile ürün sunan çok sayıda firma bulunmaktadır. Niye ya? Çünkü işe yarıyor! Bu yüzden! Ancak, Gano Excel, teklifleri ilk başlatan yenilikçiler gibi görünüyor. Ayrıca, bunun gibi herhangi bir şirkete katılmadan önce bakılması gereken bir şey Büyük Pazar ve bu şirket kesinlikle buna sahip görünüyor! Kim biraz mucizevi bir terapötik takviye istemez ki?

Fırsat da oldukça iyi görünüyor! Global Bonus Havuzu sunan her şirket çok heyecan verici ve ilginçtir! Tüm şirketin küresel satışlarından kar etme yeteneği kazanabilirsiniz! Ayrıca kar elde etmenin 4 ana yolu daha var, bu iyiye işaret! Ancak, Gano Excel 1997’de kuruldu, bu nedenle, tazminat planlarını ciddi şekilde güncellemeleri veya iyileştirmeleri gerekiyor gibi görünüyor. 19 yıl boyunca, en az 7 toplam ödeme teklif ediyor olmalılar!

Maliyet, geleneksel tip şirketlere kıyasla çok makul. Ayrıca, ne tür bir iş büyümesi elde etmek istediğinize bağlı olarak hemen başlayabileceğiniz 6 yola sahip olmaları da hoşuma gidiyor. En yüksek fiyatlı seçeneği 1.000$ civarında ve bu hiç de fena değil! En düşük fiyatlı seçenekleri 25,00 ABD dolarıdır, bu nedenle şirketlerini kurmaya başlayabilir ve işinizi hemen büyütmeye başlayabilirsiniz!

*Dustin Hale, Gano Excel’e veya onların iş/gelir fırsatlarına bağlı DEĞİLDİR!

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.