Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Fotograftaki kişileri silme nasıl yapılır?

Fotograftaki kişileri silme nasıl yapılır?


Çok hoş bir manzara fotoğrafı çektiğinizi düşünün. Bakıldığında insanın içini rahatlatacak cinsten. Fakat tek bir kusuru var, o da bünyesinde insanların yahut objelerin olması. Bunları silmeniz halinde kusursuz bir hal alacak ve görenleri adeta büyülecek. Burada akıllara birinci olarak kelam konusu fotoğrafın yine çekilmesi geliyor. Lakin bu da her vakit mümkün değil. O vakit rastgele bir uygulama kullanmadan programsız bir halde fotoğraftaki bireyleri silme sürecini sizlere öneriyoruz. Pekala nasıl? Yazımızda anlattık.

Adım adım fotoğraftaki şahısları silme işlemi

1800’lü yıllar, fotoğrafçılık için bir dönüm noktası oldu. 1855’te James Clerk Maxwell’ın üç renkli metotla yaptığı birinci renkli fotoğrafıyla ve 1861’de Thomas Sutton’un çektiği birinci renkli görünüm fotoğrafıyla günümüz fotoğrafçılığının temelleri atıldı. Natürel o periyot renkli fotoğraflar çabucak yaygınlaşmadı. Bu nedenle uzun bir mühlet daha fotoğrafçılıkta siyah beyaz görseller tercih edildi.

Renkli fotoğrafların hayatımıza girmesiyle ortaya harika görseller çıkmaya başladı. Lakin üstte da bahsettiğimiz üzere kimi durumlarda fotoğrafların kalitesini düşürebilecek etkenler karşımıza çıkabiliyor. Bu da doğal olarak insanları makul arayışlara itiyor. Beşerler ortasında bunun için yalnızca Photoshop üzere bilgi gerektiren yazılımların kullanıldığına yönelik genel bir algı var. Lakin sanılanın tersine süreç programsız da yapılabiliyor.

İnternette fotoğraftaki bireyleri ya da objeleri silme süreci için çeşitli web siteleri mevcut. Üyelik yahut ödeme gerektirmeden görselinizi daha da hoş bir hale getirebiliyorsunuz.

Adım 1: Buradan fotoğraftaki şahısları ya da objeleri silme süreci için rastgele bir üyelik yahut ödeme istemeyen ilgili web siteyi açın.

Adım 2: Üzerinde oynama yapmak istediğiniz görseli belirleyerek sitedeki ”Click here or drag an image file” sekmesine tıklayarak seçin ya da görseli sürükleyerek sekmenin üzerine bırakın.

Adım 3: İşin tüm sırrı bu adımda gizli. Çünkü burada site kullanıclara bir fırça sunuyor. Tıpkı vakitte fırçanın büyüklüğünü de kaydırarak ayarlama imkanınız var. Silmek istediğiniz insanı ya da objeyi fırça yardımıyla düzgün bir formda işaretlemeniz kâfi. Gerisini web sitesi sizler için yapıyor.

Adım 4: Fırça ile işiniz bittiği anda fotoğrafta seçmiş olduğunuz objeler ya da şahıslar siliniyor. Ayrıyeten sağ üst kısmından indirme imkanınız da var.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Kaynak: https://shiftdelete.net/fotograftaki-kisileri-silme-nasil-yapilir

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.