Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Fortnite: Chapter 3, yeni ada Spider-Man ve daha birçok değişiklikle resmen ortaya çıktı

Fortnite: Chapter 3, yeni ada Spider-Man ve daha birçok değişiklikle resmen ortaya çıktı

Ve sonra üç kişiydiler. Sonra Cumartesi günü dramatik bir canlı etkinlik, Fortnite battle royale için bazı büyük değişiklikler getiren Bölüm 3’e geçiyor.

Bu sabah geliştirici Epic, “Flipped” olarak adlandırılan yeni bölümün 1. Fortnite lore — ve Daily Bugle. Yeni savaş kartını alanlar, Dwayne “The Rock” Johnson tarafından seslendirilen Spider-Man ve (sonunda) The Foundation gibi karakterleri de ele geçirebilecekler. Savaş kartının tamamını buradan alabilirsiniz:

(Örümcek haberleri için yoğun bir hafta sonu oldu, devamı için bir fragman Örümcek Ayetine ayrıca düşüyor.)

Ayrıca çekirdek oynanışın oldukça sarsılacağı görülüyor. Bölüm 3, özellikle üst düzey oyuncular için deneyimi daha da hızlı ve dikey hale getirebilecek iki yeni mekaniğe ( kayma ve sallanma) sahiptir. Ve oyunun yaratıcı modunda zaman geçirenler için artık oyuncu yapımı deneyimlerde savaş kartı DP’si kazanma seçeneği var.

Bunun dışında geliştirici Epic oyuna bazı kalıcı öğeler kazandırıyor. Stüdyo şöyle açıklıyor:

Bu yeni bölüm, oyuncuların ve kadrolarının maçtan maça öğeleri iyileştirebileceği ve depolayabildiği kampları getiriyor – yeni kalıcı, sosyal oyun seçenekleri getiriyor Fortnite. Ayrıca, bir zafer royale kazanmak ve yepyeni, nihai prestij kazanmak yardımcı olmak için yeni silahlar ve öğeler vardır – Zafer Tacı. Tacı korumak için kazanmaya devam et.

Bu ayrıntıların çoğu Cumartesi günü erken saatlerde sızdırıldı, önceki adanın kelimenin tam anlamıyla ters çevrildiğini gören yoğun bir canlı etkinlik öncesinde. O zamandan beri oyuncular geniş bir okyanusta sürüklenen karakterlerine bakarken oyun düştü. Çıkış yapabilirsiniz tam özetimiz etkinliğin tam burada, ya da hepsini aşağıdaki videoda izleyin:

Fortnite‘nin ikinci bölümü 2019 yılında piyasaya sürüldü ertesi sürpriz bir kara delik olayıve benzer şekilde yepyeni bir adaya yol açtı. Her şeyi içeren sekiz mevsime yayıldı. uzaylı istilası Hedef Ariana Grande konseri Hedef bir Marvel süper kahraman devralma.

Bölüm 3 için detaylara sahip olsak da, güncelleme henüz yayınlanmadı ve oyuncuların nihayet ne zaman atlayabilecekleri belli değil.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.