Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Fortnite Bölüm 2 ‘Son’ etkinliği: Ada ters döndü

Fortnite Bölüm 2 ‘Son’ etkinliği: Ada ters döndü

Fortnite’ın Büyük bölüm sonu etkinliği az önce sona erdi ve büyük bir olaydı. UFO’lara, zombilere ve Küp Kraliçesi’ne karşı yapılan tüm savaşın ardından oyuncular Dwayne Johnson liderliğindeki bir kurtarma görevinde kurtarıldı. (Peki, onun oyun içi karakteri.) Sonra ada ters döndü.

Etkinlik

Biraz geri gidelim. Oyunun son sezonu küpler hakkında her şey ve olay yüklendiğinde, lobimdeki tüm oyuncuların yanındaki haritada gizemli dev mavi bir küp belirdi. Küpün üzerinde zıplamak oyuncuları uzaklaştırdı, ama aksi takdirde, uğursuz bir şekilde tezgâhın ötesinde bir şey yapmadı. Ayrıca, sezonun bir bölümünde adanın merkezinde bir enerji topunda yüzen Küp Kraliçesi’ne de bakabiliriz.

 

 

 

 

 

Merhaba, mavi küp.Ekran görüntüsü: Jay Peters / The Verge

 

 

 

 

 

Küp Kraliçesi tehditkar bir şekilde uzakta yüzüyor.Ekran görüntüsü: Jay Peters / The Verge

 

Geri sayım saati bile 10 dakikaya ulaştığında Küp Kraliçesi’nin kötü gülüşü adanın üzerinde yankılandı ve zombiler üssümüzün önünde yumurtlamaya başladı. Neyse ki, silahlar herkesin envanterine eklendi, bu yüzden oyuncular gelen zombi askerlerini savuşturmak için çalıştılar (zombiler gerçek bir tehdit oluşturmamış gibi görünse de).

 

 

 

 

Geride durun!Ekran görüntüsü: Jay Peters / The Verge

 

Saat sıfıra ulaştığında, adanın üzerinde bir alarm alevlendi ve Küp Kraliçesi’nin piramidi parladı. Gökyüzüne bir ışın fırlattı ve dev bir UFO sürüsü ortaya çıkaran büyük bir geçit açtı. Oyun sırasında yedinci sezon, ada sadece bir UFO’nun gölgesindeydi; Küp Kraliçesi bir ordu getirmişti.

UFO’lar ve zombiler mavi küpe yaklaştı ve oyuncular onları savuşturmaya çalıştı. Ama savaş başarılamaz görünmeye başladı ve bir UFO mavi küpü havaya uçurduğunda işler kötüden kötüye gitti.

 

 

 

 

Yikes.Ekran görüntüsü: Jay Peters / The Verge

 

Bundan sonra, olay ilginç bir bükülme aldı ve adanın yüzeyinin altındaki perspektifi bir CGI kesintisine taşıdı. (Netflix’in bir Fortnite TV şovu.) Oyunun ana karakteri Ajan Jones, kafasında bir cihazla bir laboratuvar sandalyesine bağlanmıştı ve geçen sezonun sonunda oyunculara ihanet eden Doktor Slone, Jones’un hayatına son vermek üzereydi. Sonra, Vakıf olarak bilinen devasa bir figür günü kurtarmak için içeri girdi ve o da maskesini çıkararak onun oynadığını ortaya çıkardı. şüphelenilerek Dwayne Johnson’dan başkası değil.

Jones ve The Foundation güvenli bir yere varmaya çalışırken, The Foundation’a benzer şekilde giyinen diğer iki karakter, yüzeydeki oyuncuları kurtardı ve onları iç adaya getirdi. Daha sonra oyunculara Jones ve The Foundation’a ulaşmak için The Scientist adlı birini takip etme kontrolü verildi. Ancak kaçış sırasında ada yavaş yavaş devrilmemeye başladı.

 

 

 

 

Ada yavaşça devrilmemeye başladı.Ekran görüntüsü: Jay Peters / The Verge

 

Sonunda, oyuncular Jones ve The Foundation’a Zero Point’te (esasen önemli bir arsa noktası olan büyük bir enerji topu) başardılar. Fortnite). Bilim adamı herkese güvende olduğumuza dair güvence verdi, ama sonra dev zombilerden biri camı kırdı, suyun içeri akmasını ve hepimizin dışarı zorlanmasına neden oldu.

Kısa bir süre sonra, karakterim ortaya çıktı ve adanın yavaşça tamamen dikey olması ve sonra diğer tarafa düşmesiyle izlendi. Bu Küp Kraliçesi’ni ezdi, bu da UFO’ların bulunduğu dev geçidin kapanmasına neden oldu. Sonra ada yepyeni bir manzara ortaya çıkarmak için tüm yolu döndü. Uzaktan, keşfedilecek yeni alanlardan biraz görebiliyorsunuz, ancak bir gelgit dalgası oyuncumu hızla denize sürükledi.

Fortnite ne zaman dönecek?

 

 

 

 

Sadece ben ve açık su.Ekran görüntüsü: Jay Peters / The Verge

 

Şimdi Fortnite Sadece oyuncumu denizde boş bir kütükte gösteriyor. Hareket ederim ve ekranda ben, kütüğüm ve uçsuz bucaksız açık okyanus dışında neredeyse hiçbir şey yok. Her şey şeyi andırıyor. Black deliği Bölüm 1 ve 2 arasındaki geçişi köprüleyen.

Bölüm 3’ün ne zaman oynanabileceğine dair bir zamanlayıcı veya herhangi bir gösterge yoktur. Ama olacaklara bir göz atmak istersen, sızan bir römork Bekleyebileceğinizin çoğunu bozmuş gibi görünüyor.

Ekim 2019’da başlayan bu bölüm, kara deliği içeren çok günlük kapalı kalma süresiItti Fortnite’ın büyüyen anlatı ambitIyon içeren etkinliklerle birinci şahıs hikaye anlatımı, Bir Marvel kötü adamına karşı bir arcade atıcı, heyecan verici gerçekliği dengelemeye çalışmak için tek oyunculu etkinlik ve hatta içinde bir görev küplerle dolu yabancı bir ana gemi. Bölüm 2’nin sonuç etkinliği işleri bir adım daha ileri götürdü ve şimdi Epic’in Bölüm 3 için neler sakladığını bekleyip göreceğiz.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.