Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ford’un e-scooter şirketi, rekabeti sınırlamayan herhangi bir şehirden çekiliyor

Ford’un e-scooter şirketi, rekabeti sınırlamayan herhangi bir şehirden çekiliyor

Ford’un sahip olduğu e-scooter şirketi Spin, Cuma günü “neredeyse tüm açık izinli pazarlardan” çekileceği büyük bir yeniden yapılanma duyurdu. Daha spesifik olarak, Spin “birkaç” ABD pazarından, Almanya ve Portekiz’den çıkmaya başlıyor ve Şubat ayında İspanya’da kapanmayı “öngörüyor”.

Spin, ileriye dönük olarak, ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’ta yalnızca belirli sayıda scooter şirketinin bir yerde rekabet etmesine izin verilen “sınırlı satıcı pazarlarına” odaklanacağını söylüyor. Spin CEO’su Ben Bear’e göre Spin, sınırlı satıcı pazarlarında “araç başına geliri ikiye katlıyor”.

Bear, “Bu yeniden yapılandırma kararı, personelimizin kabaca dörtte birini etkiliyor” dedi ve bu da işten çıkarılacakları anlamına geliyor. Bear, Spin’in “etkilenen çalışanlara” işten ayrılma hizmetleri için tahsis edilebilecek ek bir maaşla birlikte kıdem tazminatı paketleri sunacağını söyledi. Şirkete dizüstü bilgisayar verilen personelin bunları tutmasına izin verileceğini de sözlerine ekledi.

Bear, birden fazla scooter şirketinin bir pazarda faaliyet göstermesine izin veren “açık izinli pazarlardan” şikayet etti. Görünüşe göre Spin için zorlu bir rekabet olduğunu kanıtladılar. Bear, piyasa dinamiklerinin “kârlılığa giden net bir yol belirlemeyi zorlaştırdığını” söyledi.

Spin, 2018’de Ford tarafından satın alındı. Şirket, 2019’da agresif bir genişleme planı açıkladı ve 2020’de Avrupa’ya genişledi. Ancak Cuma günkü duyurunun ardından, şirketin yakın gelecek için odağını değiştirdiği görülüyor.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.