Kaydol

Merhaba Sevgili Floodlar.com Kullanıcısı, Web sitemizde geçirdiğiniz zaman ve bu büyüleyici flood evrenine katılımınız için teşekkür ederiz. Floodların geniş dünyasıyla dolu deneyiminizi daha fazla keşfetmek için, web sitemizi sınırsız olarak kullanabilmeniz adına giriş yapmanız gerekmektedir.

Oturum aç

Merhaba Floodlar.com Kullanıcısı, İlk üç sayfayı tamamladınız, tebrikler! Ancak, floodların devamını görmek ve daha fazla interaktif deneyim yaşamak için giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınız yoksa, hızlıca oluşturabilirsiniz. Sınırsız floodlar ve etkileşimler sizleri bekliyor. Giriş yapmayı unutmayın!

Şifremi hatırlamıyorum

Şifreniz mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Size bir bağlantı göndereceğiz ve bu link üzerinden yeni bir şifre oluşturabileceksiniz.

Fil Necati Masonlar Locası Subreddit Adı Nedir? Cevap: ( N31 )

Üzgünüz, flood girme izniniz yok, Flood girmek için giriş yapmalısınız.

Lütfen bu Floodun neden bildirilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Lütfen bu cevabın neden bildirilmesi gerektiğini kısaca açıklayın.

Lütfen bu kullanıcının neden rapor edilmesi gerektiğini düşündüğünüzü kısaca açıklayın.

Mobil Uygulamada Açın

Güncel Floodlar En sonuncu Nesne

Ford, F-150 Lightning’in lansmanının yüzücüler tarafından rahatsız edilmesini istemiyor

Ford, F-150 Lightning’in lansmanının yüzücüler tarafından rahatsız edilmesini istemiyor

Ford, 2022 F-150 Lightning’in kafa derisinin soyulmasını önlemek için mücadele ediyor – CNET’ten bir rapora göre şirket, bayilerin 2022 F-150 Lightning alıcılarının kamyonlarını yeniden satmalarını önlemeye yardımcı olmak için bir bildirim teklifi gönderdi. Bir bayi, Ford tarafından sözleşmelerine sağlanan satış yapılmazlık hükmünü eklemeyi seçerse, alıcı, işbu tarihin birinci yıl dönümünden önce Araçtaki mülkiyet payını “satmamayı, satmamayı teklif etmeyi veya başka bir şekilde devretmemeyi” kabul etmek zorunda kalacaktır. ” Bildirim ayrıca bayileri kamyonların fiyatlarını yükseltmeye çalışmamaları konusunda da uyarıyor.

Hareket, insanların elektrikli pikap için rezervasyonlarını maaş gününe çevirmeye çalışmasını durdurmaya yardımcı olabilir. Bazıları hareketi eleştirdi Ford’un insanların mülkleriyle ne yapacağını kontrol etmeye çalışması gibi. Ancak Yıldırım, otomobillerin elde edilmesinin zor olabileceği bir zamanda piyasaya çıkıyor – otomobil üreticileri yeni araçlara olan talebi karşılamak için mücadele ederken kullanılmış otomobillerin değeri hızla yükseliyor. Bazı bayiler, kendi işaretlemelerini bile ekliyorlar. potansiyel alıcılar bildiriyor on binlerce dolar ekstra ücret.

CNET ve Teslarati Ford’un bayilere verdiği mesajın ayrıca bayileri, müşterilerden ekstra depozito veya ödeme talep etmeleri durumunda 2022’de Lightning alamayacakları konusunda uyardığını unutmayın; notun “müşterileri rezervasyonları siparişe dönüştürme fırsatlarını ellerinden alarak tehdit etmek” olarak görüldüğünü söylüyor.

Ford, müşterilerine karşı bu kadar katı değil – satış yasağını kabul edip etmemek bayiye kalmış. Bir Ford sözcüsü CNET’e “gerekliliğin bir bayi ile müşterisi arasında olduğunu” söyledi ve eyaletlerinde yasal olarak izin veriliyorsa hükmü dahil edip etmemenin bayinin seçimi olduğunu söyledi. Bayilere gönderilen mesajı gösterdiğini bildiren (başlangıçta F150 Gen14 forumunda yayınlanan) bir ekran görüntüsünde, bunun isteğe bağlı olduğu açıktır – ancak aynı zamanda Ford’un tedarik için “destek sunduğunu” da söylüyor.

Ford’un yaklaşmakta olan elektrikli kamyoneti heyecanla bekleniyor gibi görünüyor – şirket, Mayıs ve Aralık 2021 arasında yaklaşık 200.000 kişinin bunun için 100 dolar yatırdığını söyledi. Şirket ayrıca ilk sevkiyata başlaması gereken kamyon için rezervasyon almayı da durdurdu. bu yılın yarısı. Ford kısa süre önce, 2023’ün ortalarına kadar 150.000 F-150 Lightning üretmeyi hedeflediğini duyurdu.

Ford, GM, Sony ve diğerleri gibi üreticiler devam eden çip kıtlığının neden olduğu üretim yavaşlamalarıyla boğuştuğundan, ölçeklendirme tüketiciler için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Bazı perakendeciler, yalnızca ücretli abonelere stok sağlayarak bayileri yavaşlatmaya çalıştı, ancak PS5, Xbox Series X veya grafik kartları gibi oyun teknolojilerini elde etmek hala zor (scalper’ların fahiş fiyatlarını ödemeye istekli değilseniz). Fiyat:% s).

Ford’un EV’sine olan talebin, kıt rekabet nedeniyle önümüzdeki yıl boyunca yüksek kalması olası. Bu yıl CES’te duyurulan elektrikli Silverado, 2023 baharına kadar üretime başlamaya hazır değil (ve Chevy, hattan çıkan ilk kamyonların 105.000$ RST First Edition olacağını söylüyor). Halen ön siparişleri üzerinde çalışan Rivian, kısa süre önce genişletilmiş pile sahip modellerin 2023’e kadar ertelendiğini ve Tesla’nın Cybertruck’ının hala sağlam bir çıkış tarihine sahip olmadığını (son zamanlarda bir test pistinde tespit edilmiş olmasına rağmen) duyurdu.

İlgili Mesajlar

Yorum eklemek için giriş yapmalısınız.